Labākās iepriekšējās konsoļu paaudzes (PlayStation 3, Xbox 360) spēles Top 10!

red dead redemption

Laiks rit uz priekšu. Laikam gribot negribot ir jāatstāj dažas lietas aiz muguras. Tāpat kā iepriekšējā konsoļu paaudze, kas ar katru dienu lēnām kāpj arvien zemāk un zemāk no savas pjedestāles, dodot uzticamo stafeti jaunajai paaudzei – PlayStation 4 un Xbox One

Šis video varētu but kā atvadīšanās no PlayStation 3 un Xbox 360, jo arvien mazāk aktuālās spēles iznāk uz šīm konsolēm. Turklāt, tie, kas vēl nav pārgājuši uz jauno paaudzi, ir pēdējais laiks to darīt.

Tāpēc es un arī noteikti konsoles.lv aicina Jūs ieskatīties tajās spēlēs, kuras ir uzmanību vērtas. Tajās spēlēs, kas mainīja spēļu industriju uzskatus, kā tad tiešām ir jāveido video spēles un tajās spēlēs, kas ieviesa inovācijas. Lai vai kā, Skhen centās objektīvi izvērtēt no spēlētajām spēlēm, kuras tad ir tās labākās.

Lūdzu, piedāvāju Tev Top 10 labākās iepriekšējās konsoļu paaudzes spēles!

Protams, iespējams, ka Tu rausti uzacis vai lauzi galvu, kādēļ netika pieminēta tavuprāt labākā spēle, kurai vajadzētu atrasties šajā topā. Tādēļ, lūdzu, izsaki savu viedokli, kura tad ir labākā spēle iepriekšējā konsoļu paaudzē, vai vēl labāk, izveido komentāros savu Top 10!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *