Uncharted 4: A Thief’s End noslēgs Uncharted sāgu

u4 jungle

Intervijā “PS I Love You XOXO” viesojās Nīls Drakmens (Neil Druckmann – galvenais spēles direktors, rakstnieks, kas ar savu komandu veido jaunāko Uncharted spēli), kurā pastāstīja vairāk par interesanto atbilžu variantu iekļaušanu saruna laikā jaunākajā Uncharted spēlē, un vēl atzīmēja diezgan skumju ziņu, ka Uncharted 4: A Thief’s End tiešām būs pēdējā Uncharted spēle…

Kā apgalvo Nīls, tad atbilžu varianti filmiņas laikā nebūs daudz, tikai dažās vietās, kur Nīls uzskata par vajadzīgu un, kas padarīs procesu interesantāku. Viena no virspusējiem piemēriem – Tevi kā spēlētāju, kas seko līdzi Neitena Dreika piedzīvojumiem, piepeši pārsteidz kāds negaidīts pavērsiens, kā rezultātā rodas dažnedažādi jautājumi, un tieši tādos gadījumos ir iekļauti atbilžu varianti, kas liks izvēlēties sev to piemērotāko, lai daļēji apslāpētu savu ziņkārību. Bet kaut kas vēl vairāk par šo procesu nav zināms, piemēram, vai tas spēs ietekmēt sižetu.

Intervija laikā, Nīls vēl piebilda arī to skumjo ziņu: “Mums šie personāži ir dzīvi… kad rakstu par viņiem, es savā galvā varu sadzirdēt viņu balsis. Tas atklāti sakot ļauj ļoti viegli iejusties procesā un darīt savu darbu. To darot, šoreiz rodas sajūta, ka Neitens vēlas mums paziņot “izstāsti pēdējo stāstu”. Tādēļ mēs vēlreiz ielūkojamies iepriekšējās trijās Uncharted spēlēs, lai pēdējo izveidotu kaut ko īpašu, un jā, tas ir noslēgums.

Kā beigsies Uncharted 4: A Thief’s End stāsts? To mēs nezinam, un tas mani uztrauc, bet viss ir Naughty Dog rokās. Lai kā tas beigtos, es uzticos Naughty Dog un mani nemāc bažas par kvalitāti, jo Nīls Drakmens jau pierādīja savu talantu ar The Last of Us, kā arī visa Naughty Dog komanda, ko viņi ir radījuši sava karjera laikā.

Un ja tomēr stāsta nobeigums radīs atbildes, šķietamību, ka spēlei būs turpinājums – varam neko tādu nesagaidīt, jo kā Nīls ir teicis:” ja rodas tāda šķietamība, tad tas ir tādēļ, ka tam ir savs iemesls”.

Uncharted 4: A Thief’s End iznāks 2016. gadā, 18. martā ekskluzīvi uz PlayStation 4 konsoles.

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *