Mirror’s Edge Catalyst spēles relīze ir pārcelta

mirrorsedge

Mirror’s Edge Catalyst spēlei vajadzēja iznākt jau 26. maijā, taču DICE paziņoja, ka spēles Social Play režīmam ir nepieciešams atveltīt vairāk laika…

Mēs izmantojam pilnīgi jaunu tiešsaistes tehnoloģiju (Social Play), tādējādi nolēmām, ka spēles relīzi pārcelsim uz jūniju, lai atveltītu vairāk laika Social Play kvalitātes uzlabošanai pēc slēgtās betas iegūtajiem gala rezultātiem“, tā sacīja spēles dizaina direktors Ēriks Odeldahs (Erik Odeldahl).

Veidot pats savus Time Trials un tiekties arvien augstāk Leaderboards, kā arī savienoties tiešsaistē ar saviem skrejošajiem (Runners) draugiem – tās ir dažas lietas Social Play par ko mēs esam sajūsmā, un kuru arī vēlamies padarīt par perfektu režīmu“.

Jaunā Mirror’s Edge Catalyst spēle iznāks vispirms Ziemeļamerikā 7. jūnijā un Eiropā 9. jūnijā. Savukārt slēgtā beta sāksies jau šodien: 22. aprīlī līdz 26. aprīlim.

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *