No kravas mašīnas ir tikuši nozagti vairāki Uncharted 4 diski

uncharted 4 truck

Sony kompānija ir paziņojusi, ka Lielbritānijā ir ticis apzagts kravas mašīna, kas pārvadāja vairākus Uncharted 4 diskus, kuri vēl oficiāli nav iznākuši…

Viens no Sony pārstāvjiem MVC portālam vēstīja, ka spēļu diski ir tikuši nozagti vardarbīgā veidā, un vēl nav īsti skaidrs, vai kāds ir ticis ievainots.

Mēs varam apstiprināt, ka no kravas auto vardarbīgā veidā vairāki DVD diski un spēļu diski ir tikuši nozagti, to skaitā arī populāro un gaidīto Uncharted 4: A Thief’s End spēli“, tā sacīja Sony pārstāvis.

Sony vēl piebilda, ka viņi cieši sadarbojoties ar policiju, lai noskaidrotu vainīgos. Pagaidām nav sīkāka informācija, kad un kur tieši ir notikusi laupīšana. Kā arī nav zināms cik lielā daudzumā saturs ir nozagts no kravas mašīnas. Taču kā apgalvoja Sony, tad laupītāji ir nozaguši vairākas Uncharted 4 kopijas.

Kompānijai Lielbritānijā vēl joprojām vietām ir jāpiegādā mazumtirgotājiem Uncharted 4 diskus, lai spēles relīzes dienā maksimāli nodrošinātu tās pieejamību. Turklāt klajā nāca pat informācija, ka daži veikali jau pārdodot Uncharted 4 spēli pirms oficiālās relīzes, taču beigu beigās noskaidrojās, ka informācija ir bijusi aplama.

Šī nav pirmā reize, kad Lielbritānijā ir tikusi apzagta kravas mašīna, kura piepildīta ar videospēlēm un spēļu aparatūrām. 2006. gadā kāds grupējums apzaga kravas mašīnu, kura pārvadāja neskaitāmas Xbox 360 konsoles 1,5 miljonu ASV dolāru vērtībā.

Pēc vairāku gadus izstrādes un relīzes pārcelšanas – Uncharted 4: A Thief’s End ir paredzēts izdot jau 10. maijā.

Lai vai kā, Uncharted 4 spēļu diski varētu jau nonākt cilvēka nagos pirms spēles relīzes, un spēles direktors Nīla Drakmens (Neil Druckmann) saviem faniem aicina būt pacietīgiem, tādējādi sevi pasargājot no spoileriem.

Avots: gamespot

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *