EA atklāj nākamo Battlefield!

bf16. maijā speciālajā Battlefield atklāšanas pasākumā EA atklāja nākamo Battlefield, kuru nosaukums nav Battlefield 5, kā vairums to būtu gaidījuši, bet gan Battlefield 1…

Nelielā zālē uz nelielas skatuves – sapulcējās vīri, kas pie Battlefield 1 strādā jau vairākus gadus. Viņi pasākumu iesāka ar nelielu ievadu, izklāstot skatītājiem par Battlefield vēsturi un nākotni, pirms atklāja jaunāko Battlefield spēli. Protams, tajā visā bija interesanti paklausīties, taču, manuprāt, pasākums nebija līdz galam noorganizēts, jo bieži vien vīri, kaut ko stāstot publikai – atkārtoja teikto, brīžiem neveikli atbildēja uz jautājumiem un pāsākums ka tāds vietām piekliboja… Bet tas jau ir sīkums, jo lielākā daļa cilvēku gaidīja, kad vīri beidzot pametīs skatuvi un rādīs jaunā Battlefield video, kuru var apskatīt zemāk.

Kā redzams, video apliecina baumas, ka Battlefield 1 notikumi norisināsies Pirmajā pasaules kara laikā. Laikā, kad tehnoloģijas vēl bija tikai uzplaukuma stadijā. Battlefield 1 piedāvās spēlētājiem cīņu gan uz zemes, gan gaisā, gan arī tranšejās. Šajā spēlē būs likts lielāks uzsvars uz tuvcīņu, nekā iepriekšējās daļās, piedāvājot spēlētājiem dažāda veida tuvcīņa ieročus.

Pirmo reizi Battlefield vēsturē starp transportlīdzekļiem tiks iekļauti arī zirgi. Šis aspekts tikai norāda (kā arī paši izstrādātāji apgalvoja), ka Battlefield 1 piedāvās pavisam cita veida pieredzi, jo Pirmais pasaules karš ļaujot improvizēt un ieviest jaunas lietas Battlefield sērijā.

Arī kampaņai tiek vērsta liela uzmanība, kur spēlētāji varēs pabūt vairākās pasaules vietās – vietās, kur pat izstrādātājiem nav bijušas nojausmas. Ieroču klāsts arī būšot liels, taču izstrādātāji par to nevēlējās īpaši komentēt. Taču to skaitā būs liesmu metēji, durkļi, un cita veida ieroči, kā arī tanki, lidmašīnas un pat dirižabls. Noteikti arī ķīmiskie ieroči, jo treilerī ir novērojamas arī gāzes maskas.

Lai nu kā, ir labi redzams, ka EA šoreiz ļoti cieši sadarbojas ar Microsoft, jo to var redzēt video rullīša beigās, kā arī apgalvojums, ka PC un Xbox One lietotājiem būs iespēja tikt pie spēlēšanas ātrāk – tas ir jau 18. oktobrī, kamēr PlayStation 4 lietotājiem nāksies nedaudz pagaidīt.

Battlefield 1 iznāks uz PlayStation 4, Xbox One un PC šī gada 21. oktrobrī.

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *