Konsoles.lv portālam jauns dizains: Laimē Battlefield 1 uz PlayStation 4 vai uz Xbox One pēc izvēles (Noslēdzies: 18.09.2016)

bf-1

Jau 3. jūlijā ziņojām un pārsteidzām Jūs ar jaunu konsoles.lv mājas lapas dizainu, kas jau ir ticis uzlabots un noslīpēts, bet, protams, vēl dažas grumbas ir jānolīdzina. Taču varu ar prieku pavēstīt, ka līdz ar jaunu konsoles.lv dizainu mēs ne tikai svinam konsoles video spēļu portālu atdzimšanu citā veidolā, bet arī izsludinam konkursu, kurā vari laimēt jaunāko DICE šaušanas grāvēju Battlefield 1!…

KONKURSS IR NOSLĒDZIES! Laimētājs ir Elvis Skrastins (Tev gan veicas!) Apsveicam un lai Tev labi spēlējas. Jau tuvākajā laikā ar Tevi sazināsies, kā saņemt Battlefield 1 spēli. Paldies visiem, kas piedalījās.

Lai piedalītos konkursā, viss kas Tev jādara, ir jādodas uz mūsu oficiālo Konsoles.lv Facebook sociālo tīklu, kurā ir arī sīkāka informācija.

Novēlam Tev veiksmi laimēt Battlefield 1 uz PlayStation 4 vai Xbox One konsoles pēc izvēles!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *