Sony pārsteidz publiku ar Uncharted: The Lost Legacy

uncharted

PSX (PlayStation Experience) pasākums, kas jau šovakar 3. decembrī Kalifornijā, Anahaimā norit pilnā sparā, skatītājus pārsteidz un sajūsmina ne tikai ar satriecošajiem video, bet arī pat ar negaidītām spēles atklāšanām…

Šovakar Naughty Dog atklāja to, ko skatītāji tiešām negaidīja. Mums visiem bija zināms, ka Uncharted 4: A Thiefs End piedzīvos agrāk vai vēlāk stāsta DLC, un interneta plašumos pavīdēja ziņa, ka tās galvenais varonis būs Neitena Dreika brālis Sems, bet kā izrādās, atklātais Uncharted: The Lost Legacy nav viss DLC, bet gan kā paši Naughty Dog apgalvoja savā tvitera kontā, pavisam cita spēle ar ‘jaunu pāršķirtu lappusi’.

Teju 10 minūšu garajā video ir redzama noslēpumaina sieviete, kura slēpjas līdzīgā musulmaņu sieviešu apģērbā (vēlāk izrādās, ka sieviete ir zināma Uncharted personāžs Kloī Freizera (Chloe Frazer)), un kura viedtālrunī sarakstās ar kādu nezināmu personu, kas nosaka satikšanās vietu. Kloī atrodas Indijā, kur slēpjas un izvairās no kāda militāra grupējuma, kuri beigu beigās viņu noķer, pēc kā sākās tuvcīņa. Viņai izglābties izdodas tikai pasakoties citai sievietei, ar kuru sarakstījās viedtālrunī – atklājas, ka tā ir viena no Uncharted 4: A Thiefs End tēliem, proti, Nadīna Rosa (Nadine Ross).

Ir zināms, ka Kloī un Nadīna sadarbosies kopā, kur viņi abi centīsies Indijas kalnos atrast kādu leģendāru dārgumu un atklāt tās noslēpumu, kā arī pasargāt attiecīgo reģionu no haosa. Protams, to ceļā arī trāpīsies sliktie cilvēki, ar ko nāksies šīm sievietēm tikt galā.

Pagaidām, kas nav zināms – spēles izdošanas datums, bet ir tikai loģiski, ka Uncharted: The Lost Legacy iznāks tikai uz PlayStation 4 kā ekskluzīva spēle.

 

 

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *