The Last of Us 2 atklāts – lūk, pirmais treileris

the-last-of-us-2

Sony noslēdza vakardienas aizraujošo PlayStation Experience pasākumu ar ilgi gaidīto The Last of Us turpinājumu, kurš, kā kompānija atzīmēja, izmanto jaunāku un uzlabotāku spēles dzini…

The Last of Us Part II ir PSX lielākais pārsteigums, kuru atklāšanu šķietami neviens negaidīja, vismaz ne tuvākajā laikā. Bet nu tas ir noticis, un par godu šim notikumam, ir laists klajā arī spēles treileris, kas ļauj iemest aci  nākamajā The Last of Us projektā.

Treileris iesākas ar vienkāršu vizuālu pasakainu meža ainu līdz brīdim, kad tiek parādīta Naughty Dog logo. Pēc tā seko vienmuļa ģitārspēle, kur vēlāk pievienojas tik pazīstama sievietes balss, kas jau norāda uz Elliju (Ellie). Viņa savās rokās spēlē ģitāru, kamēr telpā ienāk kāds vīrs, kas uzrunā viņu. Un tas ir Džoels (Joel), kur Ellija ar asiņainu seju viņam atbild ‘es atradīšu un nogalināšu visus viņus līdz pēdējam‘.

Līdzīgi kā Uncharted: The Lost Legacy arī The Last of Us Part II nav zināma spēles relīze un plašāka informācija par pašu spēli, vienīgi to, ka darbība risināsies piecus gadus vēlāk un Ellijai ir 19 gadu, kā arī The Last of Us sērijas turpinājuma logo, kuru Naughty Dog atklāja savā tviterī. Piedevām viens no Sony pārstāvjiem norādīja, ka spēle atrodas agrīnajā izstrādes stadijā, kas darbojas uz uzlabotāku spēļu izstrādātāja dzini.

Spēles direktors Nīls Drakmens (Neil Druckmann) Naughty Dog oficiālajā mājas lapā ir izteicies: ‘Es tagad varu beidzot Jums pateikt, cik tas ir satriecoši, ka Ellija un Džoels atgriežas, šoreiz vēl intensīvākā, šaušulīgākā un emocionālākā piedzīvojumā. Tāpat kā Jums, arī mums ir izveidojušās dziļas jūtas pret The Last of Us tēliem, tādējādi spēles turpinājums uz brīdi šķita aizejam nebūtībā, kas nebija tā iemesls. Mēs zinām, ka stāstam jabūt vērtīgam, tik vērtīgam, lai varētu vēlreiz pastāstītu par Džoelu un Elliju. Pēc vairākiem gadiem un vairākām idejām (pat gandrīz padevāmies), mēs beidzot atradām to vēstījumu, kas šķita tik īpašs, kuru vajadzētu īzstāstīt un iekļaut to episkā un neaizmirstamā piedzīvojumā.’

Turklāt jāpiebilst, ka Nīls Drakmens šo video bija iecerējis atklāt 2017. gadā E3 (Electronic Entertainment Expo) pasākuma ietvaros, taču spēļu studija aiz nepacietības to izdara jau šī gada PSX, kur ļoti vēlējās parādīt saviem faniem, ko sagaidīt no turpinājuma, kaut gan lielākā daļa fanu uzskata, ka spēlei tas nav vajadzīgs. Taču Drakmens piebilda, lai viņi uzticās Naughty Dog.

 

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

2 thoughts on “The Last of Us 2 atklāts – lūk, pirmais treileris”

    1. Tas tiesa, spēles beigas ir interesanta un neierasta vienlaikus. Ieraugot beigu titrus… bija tāds ‘tas ir viss?’. Bet kopumā The Last of Us tiešām ir kas oriģināls un vienreizējs video spēļu pasaulē, ne velti to dēvē par game of the generation.

      Par turpinājumu – to jau gaidīja visi. Būs interesanti pavērot, kā The Last of Us Part II spēs sasniegt to pašu līmeni (ja ne pat augstāku) kā pirmā daļa.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *