Konsoles Gada Spēle 2016 (+ balvas ieguvējs)

u4-treasure

2016. gads jau ir aiz nesasniedzamajiem kalniem. Pāgajušajā gadā iznāca daudz labu spēļu, kas gan pārsteidza, gan sniedza patīkamus piedzīvojumus, gan lika arī vilties. Lai vai kā, kā jau tas pēdējā laikā ir ierasts – konsoles.lv katru gadu rīko kārtējo Konsoles Gada Spēle pasākumu, kur ļauj foruma lietotājiem izteikt savu viedokli par gada labākajām spēlēm, un šoreiz tika izvirzīta arī balva. Tad nu lūk, balstoties uz lietotāja balsīm – ir apkopotas 2016. gada labākās video spēles. Dāmas un kungi – Konsoles Gada Spēle 2016 ir…

Taču pirms video skatīšanās, vēlos pateikt paldies visiem, kuri izteica savu viedokli un piedalījās šajā pasākumā. Šogad atsaucība Konsoles Gada Spēle ir vislielākā kādu es personīgi esmu manījis, un tas tiešām priecē :). Kopumā 70 lietotāji izteica savas nominācijas un gada spēlei tika izvirzītas veselas 20 spēles, starp kurām 10 ierindojās Konsoles Gada Spēle 2016  balsojumā, kurā, savukārt nobalsoja 73 lietotāji.

Protams, mums arī jāpavēsta balvas ieguvējs, kas savā īpašūmā iegūs PlayStation Network vai Xbox Live karti 15 mārciņu vērtībā pēc izvēles. Un laimētājs ir renchx  ar laimētāju tuvākajā laikā sazināsies administrācija). Apsveicam Tevi un lai Tev ar spēlēm bagāts 2017. gads!

Iepriekšējās Konsoles Gada spēles:

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *