Hideo Kodžima jaunā spēle Death Stranding nebūs kā PlayStation 5 projekts

videoimage

Par Death Stranding, kas ir topošā Hideo Kodžima (Hideo Kojima) kunga projekts uz PlayStation 4, kuru atklāja pagājušajā gada E3, nav pārāk daudz informācijas, un cilvēki sāk spekulēt, vai Death Stranding nav PlayStation 5 produkts…?

RTX Sydney pasākumā Hideo Kodžimam tika vaicāts, vai Death Stranding nevarētu būt PS5 spēle, un kā Dual Schockers portāls ziņo, tad Kodžima ir apstiprinājis, ka spēle iznāks uz šīs paaudzes konsoles, proti, uz PS4 platformas.

Kodžima intervijas laikā vairāk runāja par Death Stranding tīzeriem, atzīmējot, ka tas ir lielisks veids, kā uzrunāt fanus un intresentus. Tas, viņuprāt, rada lielāku saikni ar auditoriju. Tā rezultātā vairāki cilvēki izdara spekulācijas, kāda varētu būt Death Stranding video spēle, radot dažādas baumas un teorijas ap to. Taču Hideo Kodžima piebilda, ka fani video tīzeros, treileros var gūt atbildes, jo tajos var saskatīt dažādus mājienus un paslēptus pavedienus, kuri vēl līdz šim nav atklāti. Balstoties pēc Dual Schockers informācijas, tad Kodžima ir satraukts, ka kāds varētu visus šos pavedienus atrast un tās salikt pa plauktiņiem.

Tā kā Kodžima tagad strādā pie Sony, viņš no kompānijas gūst lielu atbalstu, ļaujot viņam izmantot Guerilla Games spēles dzini Decima, kuru izmanto Horizon Zero Dawn. Pats Kodžima saka, ka dzinis esot ļoti labs, kas spēj nodrošināt kvalitatīvu produktu ar dažādām spilgtām krāsu variācijām, taču ar Death Standing viņš vēlas panākt citādāku efektu, proti, fotoreālistiskāku atainojumu, tādējādi tas ir liels izaicinājums Decima pielāgot Death Stranding vajadzībām un tai darbībai.

Oficiāli vēl nav apstiprināta spēles izdošanas diena, taču ir skaidrs, ka tas iznāks uz šīs paaudzes konsoles PlayStation 4, turklāt baumas liecina, ka tas varētu notikt 2018. gadā. Atklāti sakot, tas ir visai ticams, ņemot vērā, ka PlayStation 4 Pro un Xbox Scorpio vēl tikai uzņems apgriezienus.

Death Stranding atklāšanas treileris:

Tīzera treileris:

Avoti:

vg247

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *