GTA V pārdošanas apjomi turpina pārsteigt

gta vv

Grand Theft Auto V ir jau vairāk nekā trīs gadus veca spēle, kura ir lauzusi vairākus ginesa rekordus, un kura līdz pat šai diena mēdz būt starp top 10 pārdotākajām spēlēm, bez tam tā pārdošanas apjomi 2016. gadā ir lielāka nekā tā bijusi 2015…

Kā apgalvo Take-Two, tad spēle līdz šim ir pārdevusi 75 miljonu kopiju, kas GTA V padara par ceturto pārdotāko spēli spēļu vēsturē tikai aiz Wii Sports, kurai izdevies pārdot pat 82.78 miljonu eksemplāru.

Jāatzīmē, ka 2013. gadā, GTA V uz PlayStation 3 un Xbox 360 izdevās pārdot 36 miljonu kopiju. Taču līdz ar GTA V parādīšanos uz jaunās paaudzes konsolēm PlayStation 4 un Xbox One 2014. gadā – pārdošanas apjomi sasniedza 52 miljonus.

Jebkurā gadījumā, tas nav noslēpums, ka Grand Theft Auto popularitāte pasaulē ir milzīga un teju ikviens spēlmanis zina par šo spēli. Tā ir ļoti populāra arī Youtube, un būs interesanti pavērot, kā spēlei ar pārdošanas apjomiem klāsies 2017. gadā.

Avoti:

vg247

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

4 thoughts on “GTA V pārdošanas apjomi turpina pārsteigt”

    1. Uz akcijām par 30 euro par tādu spēli nav daudz… Pats iegādājos dienā kad pirku konsoli.. respektīvi kaut kad septembrī. . Bet nu par veikala pilno cenu 😀

  1. Kaut gan esmu liels GTA spēļu cienītājs, arī neesmu nopircis GTA V atkārtoti uz PS4 – dažādu iemeslu dēļ.

    Jāpiebilst, ka līdz martam PS3 un Xbox 360 spēlētājiem ir vēl pēdējā iespēja savu GTA Online karjeru statastiku pārcelt uz PS4 un Xbox One.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *