Sony demonstrē Horizon Zero Dawn uz 4K izšķirtspējas

horizon zero dawn 3

Horizon Zero Dawn relīze ir jau pavisam tuvu, un Youtube PlayStation kanālā tiek laists klajā vēl viens video, kur spēles darbība noris uz PlayStation 4 Pro konsoles ar 4K (2160p) izšķirtspēju…

Video ne tikai parāda Horizon Zero Dawn uz PlayStation 4 Pro, bet arī atklāj nedaudz vairāk spēles procesu, spēles mehānikas, robotus un krāšņo vidi. Tiesa, lielākoties tiek demonstrēta grafika, un kā paši komentētāji atzīmēja, tad Horizon Zero Dawn ir viena no skaistākajām PlayStation 4 spēlēm, kas lieliski izskatās gan uz standarta, gan uz Pro versijas.

4K spēj spēlei nodrošināt vēl lielāku detalizāciju, attēlu padarot vēl asāku un realistiskāku. Turklāt HDR (High dynamic range) atbalsts ataino apgaismojumu vēl krietni dzīvīgāku un dabiskāku, kura video spēlēs tika ieviesta pavisam nesen, un kuru uzskata par game changer (kas mainīs video spēles). Protams, lai baudītu 4K un HDR pieredzi, ir nepieciešams attiecīgs televizors, kas atbalsta šīs tehnoloģijas.

Horizon Zero Dawn uz PlayStation 4 vispirms iznāk Amerikā, 28. februārī un pēc tam Eiropā, 1. martā.

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *