Apstiprināta jauna Middle-earth: Shadow of War spēle satriecošajā video

shadow of war

Pēc Middle – earth: Shadow of Mordor veiksmīgiem panākumiem, spēļu izstrādātāji Monolith Productions turpina iesākto, atklājot jaunu spēli Middle – earth: Shadow of War kopā ar iespaidīgu treileri…

Šajā spēlē atgriezīsies divi personāži no Middle – earth: Shadow of Mordor, un tie ir Talians (Talion) un Kelebrimbors (Celebrimbor), kuriem būs jācīnās pret tumšā pavēlnieka Saurona (Sauron) armiju. Zemāk ir paša spēļu izstrādātāja paziņojums:

‘Spēlētāji Middle – earth: Shadow of War spēlē piedzīvos jaunu Ring of Power, stājoties pretīm nāvējošiem pretiniekiem kā Saurons aizraujošā Middle – earth kaujā. Šī atvērtā pasaules piedzīvojuma tipa spēle iekļaus arī iepriekšējā spēlē labi atzīto Nemesis System. Turklāt pasaule šoreiz būs vēl aizraujošāka, kur gan vide, gan personāži mijiedarbosies ar spēlētāja rīcību un izdarītajiem lēmumiem, tādējādi radot savu unikālo spēlēšanas pieredzi.’

‘Ņemot vērā Middle – earth: Shadow of Mordor labās atsauksmes, mēs ieguldījām milzīgu darbu jaunajā spēlē katrā tās sastāvdaļā, proti, stāstā, RPG sistēmā, spēles procesā un, protams, spēlētāja unikālajā pieredzē ar pretiniekiem, padarot tos personīgākus, ko nodrošina Nemesis System’.

Vēl paziņojumā viens no galvenākajiem Monolith Productions pārstāvjiem Maikls Platers (Micheal de Plater) norādīja: ‘Mēs esam priecīgi, ka mums ir iespēja radīt labāko, fantāzijas pilno spēles pasauli pavisam jaunā virzienā priekš mūsdienu paaudzes konsolēm (PlayStation 4, Xbox One). Mēs nespējam sagaidīt, kad spēlētāju rokās nonāks Middle – earth: Shadow of War, lai viņi varētu veidot savus vienreizējos stāstus.’

Jāatzīmē, ka uzlabotā Nemesis System sastāv no tāda elementa, ko dēvē par ‘Followers’ – tēli, kas pilnībā atšķirsies viena no otras un reprezentēs lojalitāti, nodevību un atriebību. Citiem vārdiem sakot, iepriekšējā spēlē Nemesis System kalpoja kā spēles procesa darbība, kas ļauj pretiniekiem atcerēties katru sadursmi ar spēlētāju, kā rezultātā mainījās vēstījums. Bez tam pretiniekiem piemīt savas vienreizējās personības.

Spēļu izstrādātāji sola, ka jaunā spēle būs vēl labāka un kvalitatīvāka, kur spēlētāji var sagaidīt vēl dziļāku un pilnīgāku pasauli, kā arī ievērojamus varoņus un ļaundarus. To starpā būs vairāk personalitātes, un komplektā – jauni tēli ar jauniem vēstījumiem.

Middle – earth: Shadow of War iznāk vispirms Ziemeļamerikā 22. augustā un vēlāk Eiropā 25. augustā uz PlayStation 4, Xbox One un PC platformām. Jāpiebilst, ka treilerī ir manāms datums 8. marts, diena, kad mēs varam sagaidīt ko vairāk no spēles.

shadow of war 2

Avoti:

gamespot

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *