No Man’s Sky direktors atklāj jaunu komandu Hello Labs

no mans skyNo Man’s Sky direktors Šons Morijs (Sean Murray) atklāj jaunu komandu, kas saucas Hello Labs. Tā atbalstīs citus nelielus spēļu izstrādātāju grupas, kas arī rada spēles, izmantojot procesuālu ģenerēšana metodes. Turklāt No Man’s Sky studija cītīgi strādā pie nākamā spēles papildinājuma…

Šons Morijs ar šādu paziņojumu nāca klajā GDC 2017 (Game Developer Choice) pasākumā, kas noritēja no 27. februāra līdz 3. martam, un kurā No Man’s Sky starp citām video spēlēm izcīnīja ‘Inovācija’ apbalvojumu. Viņš savu paziņojumu nosauca kā ‘Veidot pasaules, izmantojot matemātiku’, tādējādi Hello Labs atbalstīs vienlaikus divus projektus, atzīmējot, ka viens no tiem jau aktīvi darbojas un atrodas iztrādes stadijā. Taču vairāk par Hello Labs varēs uzzināt laika gaitā.

Turklāt runas laikā, Šons Morijs vēl piebilda, ka Hello Games ir ļoti aizņemti ar jaunu No Man’s Sky spēles papildinājuma veidošanu, taču sīkāku informāciju par to nesniedza. Bez tam spēles direktors izteicās: ‘Man personīgi No Man’s Sky sākās kā vienkārš hobijs, un savā ziņā, tā vēl joprojām tāda ir’.

Zemāk video, kur tiek parādīts viens no pēdējiem No Man’s Sky atjauninājumiem, kas ļauj radīt savu unikālo bāzi:

Jāpiemin, ka No Man’s Sky stāsts spēļu industrijā ir visai interesants, kas izraisīja plašu ažiotāžu, proti, ievērojamais mārketings, kas solīja spēlētājiem daudz satura – gala iznākumā daudz kas no tā netika iekļauts. Kā rezultātā spēļu iztrādātāji saņēma vairākas sūdzības par to, ka pat Lielbritānijas organizācija Advertising Standards Authority veica izmeklēšanu. Piedevām video spēļu kritiķi spēli novērtēja diezgan viduvēji, norādot vienveidīgumu un lielās pasaules dizaina vājo atainojumu. Citiem vārdiem sakot, spēlei nav klājies viegli, taču neskatoties uz to visu – spēļu iztrādātāji nemet plinti krūmos, un cenšas No Man’s Sky reputāciju uzlabot.

Avoti:

ign

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

One thought on “No Man’s Sky direktors atklāj jaunu komandu Hello Labs”

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *