Battlefield 1 pirmais spēles papildinājums ‘They Shall Not Pass’ tiek parādīts video formātā

bf 1 tsnpt

Gaidāmais Battlefield 1 DLC (spēles papildinājums) They Shall Not Pass pavisam drīz piedzīvos dienas gaismu, taču pirms tā spēļu izstrādātāji DICE laiž klajā video, radot lielāku priekšstatu, ko mēs varam sagaidīt no jaunā papildinājuma…

They Shall Not Pass piedāvās četras jaunas kartes: Verdun Height (kauja notiks degošā mežā), Fort De Vaux (kauja notiks pazemes tuneļos), Soissons (kauja notiks plašā lauka apvidū) un Rupture (kauja notiks skaistā ainavā – pārpildīts ar puķēm). Jāpiebilst, ka šajā DLC kara darbībā piebiedrosies arī cita valsts – Francija.

Piedevām DLC tiks iekļauts arī jauns spēles režīms, kas saucas Frontlines. Tas ir kā Conquest un Rush režīma sajaukums. Proti, uzdevums abām komandām ir vienlaikus iekarot attiecīgu karogu, un tā, kas to iekaro pirmā, dodas tālāk, arvien tuvāk pietuvodamies pretinieka galvenajai bāzei. Taču, ja konkrētā komanda iekaro visas kontroles punktus un nokļuvuši pretinieka bāzē – režīms pārvēršas Rush stilā, kur telegrammas ir vai nu jāiznīcina vai jāaizsargā. Uzvar tā komanda, kura nokļuvusi pretinieka bāzē un iznīcinājusi telegrammas.

DLC sastāvēs arī no jauniem transportlīdzekļiem kā Char 2C tanks, kas ir veidots pēc īsta Pirmā pasaules kara Francijas tanka parauga. Tam klāt pievienosies arī St. Chamond tanks, kas tajā laikā bija viens no ievērojamākajiem un apbruņotākajiem transportlīdzekļiem. Turklāt ieroču klāstu papildinās arī jauni šaujamrīki, kā viens no iespaidīgākajiem – letāls ierocis Siege Howitzer, kuru nāksies pārvietot ar braucamrīka palīdzību. Talkā nāks arī viena jauna karavīra klase Trench Raider, kas būs apveltīts ar tuvcīņas izveicību un iespaidīgu granātas arsenālu. Bez tam DLC saturā pat Operations režīms piedzīvos divas jaunas kartes, kurā lielāku lomu spēlēs tanku cīņas.

Gaidāmais Battlefield 1 papildinājums Premium lietotājiem būs jau pieejams 14. martā, taču pārējie spēlētāji šo saturu varēs dabūt divas nedēļas vēlāk – 28. martā.

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *