Jaunais No Man’s Sky papildinājums The Path Finder ir klāt

no mans sky path finder

Hello Games pārsteidz spēlētājus ar No Man’s Sky The Path Finder papildinājumu, kas iznāk jau šodien. Tā sastāv no daudzām interesantām lietām, un jāatzīmē, ka beidzot planētas varēsim izpētīt ne tikai ar lidojošu mašīnu, bet arī ar braucošu transportlīdzekli…

The Path Finder ievieš dažus iespaidīgus transportlīdzekļus, to skaitā braucošas tehnikas – Exocraft, kuri padara planētas izpēti krietni citādāku un interesantāku. Turklāt tās ir aprīkotas arī ar jaudu, kas ļauj braukt ātrāk, kā arī ar skenēšanas sistēmu, kas spēj atklāt resursus un citas lietas.

Bez tam No Man’s Sky tagad izmanto PlayStation 4 Pro potenciālu, atainojot uz šīm konsolēm 4K izšķirtspēju un HDR atbalstu – detalizāciju un apgaismojumu padarot vēl kvalitatīvāku.

Savukārt daudzspēlētāja režīms šķietami tuvojas spēļu izstrādātāja sākotnējiem solījumiem, jo tagad spēlētājiem ir iespēja apskatīt un pabūt citu spēlētāju būvētajās bāzēs. Piedevām bāzes īpašnieks var atstāt ziņu saviem viesiem. Turklāt bāzes veidošana tagad ir kļuvuši plašāka, piedāvājot spēlētājam jaunas opcijas savas bāzes radīšanai kā jaunas krāsas, materiālus un tā tālāk.

Papildinājumā ir iekļauts arī pavisam jauns režīms Permadeath, kas izaicinās spēlētājus un piedāvās jaunas PlayStation trofejas. DLC saturā arī ir pieejams Photo Mode, kas ļaus uzņemt vēl labākus attēlus, un bildēm varēs mainīt dažādus efektus.

Tā ir tikai daļa, ko piedāvā jaunais papildinājums The Path Finder. Vairāk var uzzināt No Man’s Sky oficiālajā mājas lapā. The Path Finder iznāk šodien uz PlayStation 4 un PC platformām.

Avoti:

vg247

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *