Horizon: Zero Dawn pārdošanas apjomi sasniedz vairāk nekā 2.6 miljonus

horizonn

Horizon: Zero Dawn iznāca tikai pirms divām nedēļām, bet jau tagad spēlei ir izdevies pārdot vairāk par 2.6 miljoniem eksemplāru, kā rezultātā spēle kļuvusi par pārdotāko jaunās franšīzes relīzes projektu uz PlayStation 4. Turklāt spēļu izstrādātāji strādā arī pie stāsta papildinājuma…

Balstoties pēc Sony paziņojuma, tad Horizon: Zero Dawn ir lielākais panākums spēļu izstrādātājiem Guerilla Games, kas ar šo projektu ir guvis labas atsauksmes no kritiķiem un veiksmīgus pārdošanas apjomus jau iznākšanas dienā. Jāpiemin, ka šie pārdošanas rezultāti tika skaitīti kopā ar diska un digitālajām versijām.

‘Mēs esam saviļņoti pēc Horizon: Zero Dawn atsauksmēm gan no kritiķiem, gan no pašiem spēlētājiem’, tā saka spēles direktors Hermens Halsts (Hermen Hulst).

‘Izstrādājot šo projektu, mēs ieguldījām tajā savu dvēseli, tādēļ ir satriecoši redzēt no spēļu sabiedrības tādu kaislību un entuziasmu, kuru paši izjutām, radot šo spēli’.

Vēl spēles direktors atzīmēja, ka komanda patlaban strādā pie stāsta papildinājuma, kas turpinās Eilojas stāstu un piedzīvojumus Horizon: Zero Dawn pasaulē.

Bez tam Sony ir piebildusi, ka Horizon: Zero Dawn piemīt liels potenciāls, kas galu galā izveidojās par jaunu franšīzi, kuru kompānija uzskata par ‘nākotnes PlayStation ikonu’.

Avoti:

vg247

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *