Kas notiek ar Rockstar Games noslēpumaino spēli Agent?

agent

Agent ir viens no tiem noslēpumainajiem projektiem, kas šķietami ir miris, jo pēdējā laikā ne vārdu neesam dzirdējuši par šo spēli. Tādēļ rodas jautājums, kas notiek ar šo projektu?…

2009. gadā E3 Sony preses konferencē atklāja spēli ar nosaukumu Agent, kas izraisīja plašu diskusiju. Sony cieši sadarbojās ar Rockstar Games, lai viņi izveidotu unikālu PlayStation 3 ekskluzīvu video spēli, kuru pat spēļu izstrādātāji ļoti vēlējās īstenot, tā vismaz apgalvoja bijušais SCEA direktors (tagad SCEISony Computer Entertainment Inc.) Maikls Šoroks (Michael Shorrock).

Rockstar Games šajā pašā laikā paziņoja, ka Agent būs spēle, kur notikumi norisināsies 1970. gadu beigās, laikā, kad valdīja Aukstais karš – spiegošana, pretizlūkošana un politiskās slepkavības. Plašāka informācija netika sniegta, kā vienīgi augstāk redzamais Agent logo, kuram noņemts ilgi bijušais coming soon status.

Pēc 2009. gada iestājās klusums. Nedz Sony, nedz Rockstar Games neizpauda nekādu informāciju par Agent, ļaujot cilvēkiem radīt spekulācijas par šīs projekta atcelšanu. Taču 2011. gadā Take – Two kompānija pārstāja klusēt un atklāja, ka Agent vēl joprojām atrodas izstrādes stadijā. Turklāt 2013. gadā Take – Two atjaunoja Agent preču zīmes, kas nozīmē to, ka spēle vēl joprojām ir aktuāla.

Ar PlayStation 4 atklāšanu 2013. gadā 20. februārī, parādījās cerība, ka Agent varētu iznākt uz PlayStation 4. Taču diemžēl tas netika oficiāli apstiprināts. Jāatzīmē, ka 2013. gada E3 Sony preses konferencē Sony Worldwide Studios bosam Šuheim Jošidam (Shuhei Yoshida) tika vaicāts vai Agent nav kļuvis par PlayStation 4 ekskluzīvo spēli, bet viņš atbildēja: ‘Jūs jautājat nepareizajai personai, tiesa, man ir zināmas dažas lietas, bet par tām man nav tiesības runāt’.

Savukārt 2015. gada decembrī Rockstar North mākslinieks Darens Čārlzs Hatons (Darren Charles Hatton) atklāja dažus attēlus par Agent spēli, kuri uzņemti 2009. un 2010. gadā.

Agent 2

agent 3

Kā izrādās mākslinieku komanda, kura strādāja pie Agent nācās pāriet uz Grand Theft Auto V projektu, to darot Hatons piebildis ‘neesmu īsti pārliecināts vai Agent projekts jebkad ieraudzīs dienas gaismu’. Vēlāk Hatona publicētie ekrānšāviņi no CV tika izņemti laukā nenoteiktu iemeslu dēļ. Pēdējā aktivitāte saistībā ar Agent tika novērota 2016. gadā 5. decembrī, kur Take – Two vēlreiz atjaunoja Agent preču zīmes.

Pēc tā var secināt, ka spēle joprojām atrodas izstrādes stadijā. Agent varētu kļūt par vienu no noslēpumainākajiem un ilgākajiem projektiem, kuri mēro tālu ceļu līdz nonāk finiša taisnē. Bildes, kas redzamas augstāk ir uzņemtas no iepriekšējo konsoļu paaudzes, un ņemot vērā, ka pagājuši vairāki gadi – Agent beigu beigās varētu izvērsties par pilnīgu citu spēli.

Avoti:

wikipedia

gamerant

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *