Red Dead Redemption 2 relīze pārcelta uz 2018. gadu

rdr 2

Rockstar Games 22. maijā nāca klajā ar paziņojumu, ka Red Dead Redemption 2 spēle neiznāks šī gada beigās, bet gan 2018. gadā…

Rockstar Games savu ziņojumu pamato ar to, ka spēlei ir nepieciešams atveltīt vairāk laika, lai piedāvātu maksimāli labāko pieredzi saviem spēļu faniem: ‘Mēs atvainojamies par jebkādu veida vilšanos, ko ir izraisījusi šī relīzes pārcelšana, taču tas ir tādēļ, ka mēs neizdodam spēli, kamēr tā nav pilnībā pabeigta. Mēs esam patiesi satraukti, un jau šovasar atklāsim ko vairāk. Taču pagaidām apskatiet jaunās Red Dead Redemption 2 ekrānšāviņus’.

rdr 2 2

Četri kungi zirgos…

rdr 2 3

Nopietns vīrs maskā.

rdr 2 4

Mežonīgo rietumu dabas atainojums šķiet apburošs.

rdr 2 5

Zirgi, kariete un lauks.

rdr 2 6

Vilciena tvaika efekti izskatās vienreizēji.

rdr 2 7

Pistoles – pasakaini, un cilvēku rokas – sasodīti reālistiski!

Jāpiebilst, ka Red Dead Redemption 2 būs pirmā Rockstar Games izlaistā spēle, kura izstrādāta uz mūsdienu jaunajām konsolēm – PlayStation 4 un Xbox One, jo pēdējais izdotais projekts no kompānijas ir Grand Theft Auto V 2013. gadā.

Red Dead Redemption 2 ir plānots izdot 2018. gada pavasarī (marts, aprīlis, maijs) uz PlayStation 4 un Xbox One konsolēm.

Avoti:

rockstargames

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *