Plašāks ieskats Days Gone spēlē

daysgone

Days Gone spēļu izdevēji Sony Interactive Entertainment E3 pasākuma ietvaros atklāj jaunus video fragmentus vienlaikus komentējot un sniedzot plašāku informāciju par gaidāmo PlayStation 4 ekskluzīvo video spēli…

Kā apgalvo paši spēļu izdevēji, tad šajā E3 un šajos video fragmentos viņi vēlas parādīt vairāk Days Gone spēles atvērto pasauli, kurā mājo ne tikai inficētas radības, kurus dēvē par Freakers, bet arī citas cilvēku grupas, kuri tāpat kā spēles galvenais varonis Dīkans (Deacon) cenšas izdzīvot. Bez tam savvaļā ir iespējams uzdurties dažādiem dzīvniekiem kā vilkiem, stirnām un lāčiem, kuri var būt inficēti un bīstami.

Turklāt spēlē ir iekļauti vairāki izdzīvošanas elementi, kas liks spēlētājiem ne tikai rūpēties par Dīkanu, bet arī par saviem vērtīgajiem resursiem un transportlīdzekļa bāku, proti, degvielu, kas tikai nodrošinās Dīkanam lielākas izdzīvošanas iespējas.

Laika apstākļi arī spēlēs savu lomu, kur lietus laikā skaņas tiek apslāpētas, bet snigšanas brīdī tiek ierobežota redzamība, un spēlētājs šos apstākļus var izmantot sev par labu – lavīties, veikt dažādas stratēģijas, lai pārsteigtu pretinieku nesagatavotu. Kā arī diena, nakts, un laika apstākļi ietekmēs Freakers izturību un rosību, kuru skaits uz ekrāna var sasniegt pat 300 cilvēkus vienlaukus.

Tuvcīņas mehānika, apšaudes, aizsega izmantošana, stratēģijas veikšana un citi elementi arī tiek nodemonstrētas, kas izskatās visai dinamiski un kvalitatīvi, nedaudz līdzinoties The Last of Us un Uncharted 4: A Thief’s End darbībām.

Vēl nav zināms konkrēts datums, kad iznāks Days Gone, taču ir zināms, ka spēle būs pieejama tikai uz PlayStation 4 konsoles.

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *