Friday The 13th spēlei būs stāsts

friday13th

Spēļu izstrādātāji Gun Media klajā nāk ar paziņojumu, ka Friday The 13th plānotais vienspēlētāja režīms tiks iekļauts topošajā atjauninājumā…

Gun Media komentē: ‘Pasakoties milzīgajam fanu atbalstam, mūsu komanda var atļauties strādāt pie spēles nākotnes papildinājumiem, kā arī novērst dažādas tehniskas kļūdas daudzspēlētāja režīmā. Mēs nespējam sagaidīt, kad par jauno atjauninājumu varēsim atklāt ko vairāk, it sevišķi, par vienspēlētāja režīmu, kas spēlētājiem būs pieejams bez maksas.’

Friday The 13th spēle ir iedvesmojusies no filmas. Tā daudzspēlētāja režīmā piedāvā cīņu ‘viens pret septiņiem’. Proti, Džeisons medī pārējos septiņus – jauniešus, kuriem nometnē nākas kopīgi sadarboties, lai izdzīvotu un aizbēgtu no Džeisona. Patlaban spēle šajā režīmā piedāvā trīs lokācijas – Camp Crystal Lake, Higgins Haven un Packanack Lodge.

Friday The 13th iznāca uz PlaySation 4, Xbox One un PC 26. maijā, kas izlaišanas dienā piedzīvoja interneta savienojuma problēmas. Kā konpensāciju par to, Gun Media izlaida jaunu Džeisona apģērbu, kas ir pieejams visiem spēlētājiem.

Spēle guva salīdzinoši labus pārdošanas apjomus, jo tā maijā kļuva par otru pārdotāko PSN spēli un uz mirkli bija pat vispieprasītākā spēle digitālajā veikalā.

Avots: gamespot

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *