Jaunākais Days Gone video parāda jaunu spēlēšanas veidu

days gone 1

Demo, kas tika rādīts E3 2017 pasākumā aiz aizslēgtām durvīm, nu ir pieejams pārējiem intresentiem…

Šis demo piedāvā to pašu lokāciju, ko redzējām pēc Sony E3 preses konferences, taču tā atšķiras ar spēlēšanas stilu, zemi ir pārņēmis sniega sega, tiek atklātāk demonstrēta braukšana, tuvcīņa, apšaudes un tā tālāk.

Turklāt video laikā radošais spēles direktors Džons Gervins (John Garvin) un Sems Vitvers (Sam Witwer) nepārtraukti komentē spēlē notiekošo, liekot lielu uzsvaru faktam, ka spēle ir atvērtā pasaules tipa, kur dienas cikls, laika apstākļi kā arī citi aspekti ietekmēs spēlēšanas stilu konkrētajā mirklī.

Spēlētājs pretiniekus var pieveikt klusi – lavīdamies, vai atklāti, tos apšaujot, vai arī ar motociklu iebraukt slikto vīru nometnē un viņu apmētāt ar molotova kokteiļiem. Citiem vārdiem sakot, pats spēlētājs izvēlas un nosaka, kā viņš rīkosies dotajā momentā.

Bez tam laika apstākļi ietekmēs Freakers (inficētās radības) reakciju, kas var nākt par labu vai par sliktu spēlētājam, proti, aukstums viņus padarīs stiprākus, lietus var mazināt troksni, kuru izraisa pats spēlētājs, taču tieši lietainajā laikā Freakers visvairāk mēdz viens ap otru sarosīties. Bet naktī viņu ir kaudzēm, kur izveidojas pat milzīgs pūlis.

Izdzīvošanas vīzija (Survival Vision) ļaus spēlētājiem vieglāk spēles vidē saskatīt derīgas lietas kā pavedienus, resursus un citus. Turklāt pasaulē mētājas daudz derīgi resursi, kurus var izmantot amatniecība (crafting) nolūkiem, lai radītu nepieciešamus rīkus un letālus ieročus.

Savukārt lamatas (traps) spēlēs būtisku lomu stratēģiju veidošanai, tādēļ savāktie resursi lieti noderēs lamatu izveidei, kur spēlētājs pēc savas sirds patikas tās var izvietot kur nu vien vēlas, lai pārsteigtu pretinieku nesagatavotu. Kā arī viss process un darbība notiks dinamiski, kas liks spēlētājam turēt acis vaļā un spert katru soli apdomāti, uzmanīgi un gudri, lai varētu izdzīvot šajā skarbajā pasaulē.

Days Gone izstrādātāji SIE Bend Studio vēl nav atklājuši spēles relīzes dienu, bet atzīmēja, ka jaunumi ir gaidāmi jau tuvākajos mēnešos.

Avots: vg247

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *