Hunting Simulator ļauj iejusties mednieka ādā

hunting simulator

Hunting Simulator spēļu izdevēji Bigben Interactive klajā laidusi, iespējams, līdz šim realistiskāko mednieku simulatoru video spēlēs…

Spēļu izstrādātāji Neopica apgalvo, ka Hunting Simulator dzīvnieki reaģē un pārvietojas ļoti dzīvīgi, lai pēc iespējas maksimāli spēlētājiem sagādātu realitātes sajūtu. Piedevām tam visam spēle piedāvā gan vienspēlētāja, gan koorperatīvo režīmu, kur medniecībā talkā var nākt vēl trīs Tavi draugi.

Vienspēlētāja režīms sastāv no 100 misijām, kas veidos Tavu stāstu. Ir iespējams arī tāpat vien brīvi pārvietoties pa spēles pasauli, medīt, trenēt šaušanas prasmi pret lidojošajiem šķīvīšiem un tā tālāk. Arsenālā ir dažādi veida ieroči kā bise, loks un citi.

Spēles virtuālā vide ir sadalīta pa vairākiem reģioniem, kurus var apmeklēt, piemēram, Teksasu, Albertu, Aļasku, Franciju, Skotiju un citus.

Hunting Simulator spēle iznāca šī gada 11. jūlijā uz PlayStation 4, kā arī tā ir pieejama uz Xbox One un PC platformām.

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *