Mass Effect: Andromeda 10 stundu ‘trial’ versija tagad ir pieejama uz visām platformām

mass effect andromeda

BioWare savā tvitera profilā ir paziņojusi, ka Mass Effect: Andromeda 10 stundu izmēģinājuma (trial) versija tagad ir pieejama uz PlayStation 4, Xbox One un PC, kur spēlētāji var par brīvu iemēģināt šo spēli…

To arī apstiprina Mass Effect: Andromeda oficiālā mājas lapa . Šo versiju var iegūt PlayStation Store, Xbox Live un Origins digitālajos veikalos.

Šī Andromeda versija ir ļoti līdzīga iepriekšējai EA/Origins lietotājiem, kas bija pieejams pirms vairākiem mēnešiem. Tā arī ļauj spēlētājiem izpētīt pirmo planētu Eos un patestēt gan vienspēlētāja, gan daudzspēlētāja režīmu. Spēlējot, viss progress tiks saglabāts, kur trial beigās – spēlētājam tiks piedāvāta iespēja iegādāties pilno versiju un turpināt iesākto.

Turklāt trial ir iekļauti visi spēles ielāpi kopš spēles iznākšanas dienas, kas ir uzlabojis dažas nepilnības, tai skaitā, pēdīgās animācijas un citas tehniskus trūkumus. Saturā ir pieejams arī jaunais sarežģītības līmenis daudzspēlētāja režīmā.

Diemžēl Andromeda spēles relīzes dienā guva salīdzinoši negatīvus vērtējumus no kritiķiem, lielākoties norādot uz spēles tehniskām problēmām, naratīvu un citiem elementiem. Taču EA izpilddirektors Andrejs Vilsons (Andrew Wilson) ir teicis, ka franšīzei vēl joprojām ir gaiša nākotne.

Avots:

gamespot

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

4 thoughts on “Mass Effect: Andromeda 10 stundu ‘trial’ versija tagad ir pieejama uz visām platformām”

  1. Ja seko tikai pamata misijas kvestiem, tad Andromedu var iziet 6-8 stundās. Principā ar trial tad pietiek, lai izietu spēli.
    Pildot arī side kvestus spēle ir 60-80 stundas garumā.

  2. “…pieejama uz visām platformām”. PC, PS4 un XBone nav “visas platformas”. Tās pat nav visas mūsdienu platformas, lai izslēgtu piemēram Gameboy Color.

    1. Tiesa, kas tiesa, bet ņemsim vērā kontekstu. Jebkurā gadījumā, varēju arī norādīt precīzāk, lai nerastos pārpratumi, – kaut gan tas ir neiespējami, jo katrs cilvēks tekstu var intepretēt citādāk.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *