Imsomniac Games publicē video, kurā dziļāk izklāsta par jauno Marvel’s Spiderman

spidermann

Imsomniac Games cītīgi strādā pie jaunākā Zirnekļcilvēka video spēles, lai šīs franšīzes faniem piedāvātu labāko visā sērijā, kāda jebkad izdota, un lūk, arī neliels video, kurā izstrādātāji pastāsta ko vairāk par to…

Spēļu izstrādāji atzīmē, ka radot jaunu Spider-Man projektu ir liels izaicinājums, jo šis varonis ir visiem teju vai zināms, un tā ir milzīga atbildība, lai uzdrošinātos radīt ko citādāku.

Piemēram, zirnekļcilvēka vecumu, kur viņam jau ir 23 gadu, un kurš savas spējas ne tikai sāk atklāt, bet tās jau ir atskārtis un prot likt lietā. Kā arī pašā kostīmā ir veiktas dažas izmaiņas, to padarot mūsdienīgāku un modernāku.

Liels uzsvars tiek likts uz sižetu pret kuru Insomniac Games liek lielas rūpes. Tāpat arī pret procesu, lai tas būtu pēc iespējas dinamiskāks, proti, ka spēlētājs pretiniekus var pieveikt arī izmantojot attiecīgajā telpā objektus ne tikai spējas un tuvcīņu.

Spider-Man iznāks ekskluzīvi uz PlayStation 4 konsoles 2018. gadā.

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *