The Evil Within 2 ‘Izdzīvošanas’ treileris – tēvam būt nav viegli

tew2

Bethesda interneta plašumos parāda jaunākajai The Evil Within 2 šausmu spēlei treileri, kas sastāv no stāsta elementiem, un dod ieskatu spēles procesā…

The Evil Within 2 ir spēles turpinājums pirmajai daļai, kur notikumi norisināsies pēc vairākiem gadiem, un galvenais varonis būs tas pats Sebastians (Sebastian Castellanos). Taču šoreiz viņš atgriežas STEM pasaulē, lai atrastu un izglābtu viņa meitu Liliju (Lilly).

Kā redzams treilerī – varonim ceļā trāpīsies dažnedažādi atbaidoši briesmoņi, un lai tos pieveiktu, nāksies izmantot ieročus, kuru arsenāls būs salīdzinoši plašs. Tai skaitā naži, mīnas, šaujamieroči un citi. Turklāt Bethesda atzīmēja, ka iepriekš pasūtot The Evil Within 2 komplektā spēlētājs saņems par brīvu The Last Chance Pack papildinājumu, kas dos klāt vēl jaunas un ekskluzīvas lietas kā, piemēram, The Burst Handgun ieroci, papildus resursus amatniecības nolūkiem un resursus medikamentiem.

Spēļu izstrādātāji ir apstiprinājuši, ka The Evil Within 2 iznāks šī gada 13. oktobrī uz PlayStation 4, Xbox One un PC.

Avoti:

gamespot

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *