Aktieris nejauši atklāj, ka strādā pie GTA 6 projekta

gta6

Balstoties pēc aktiera Tima Nefa (Tim Neff) publicētās informācijas – tad aktieris jau strādā pie GTA 6, kur tiek izmantots motion capture tehnoloģija…

Šo momentu noķēra kāds NeoGAF foruma lietotājs ar segvārdu chadskin, atklājot cilvēkiem, ka Tims Nefs ir publicējis motion capture saraksti – pie kādiem projektiem aktieris strādā.

Pēc saraksta var noprast, ka Tims strādā gan pie Red Dead Redemption 2, gan pie GTA 6 projekta, kā viņš to pats ir norādījis.

gta VI

Taču vēlāk pats aktieris ir reaģējis pret šo ziņu un teicis, ka tā ir kļūda, ka viņam pat neesot Breakdown Express profils, kurā būtu norādīta šāda veida informācija.

Tims Nefs centās ar vairākām ziņām savā tviterī paskaidrot, ka viņam ir bijis saistības ar Grand Theft Auto V, bet iepriekšminētais motion capture saraksts nav patiess. Turklāt viņš portālam PCGamesN izteicās:‘Tā nav mana lapa, profils, saraksts. Es pat to mājas lapu nezinu. Esmu strādājis pie GTA V labu laiku atpakaļ un pēc tā saistībā ar šo franšīzi nekādu aktivitāti neesmu veicis’.

Avoti:

ign

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

One thought on “Aktieris nejauši atklāj, ka strādā pie GTA 6 projekta”

  1. Interesanti, bet Breakdown Express saraksts ir pazudis, kā arī vairākās vietās ir izdzēsti kaut kādas bildes. Grūti teikt, vai tā ir patiesība vai nav – vai arī aktieris gluži vienkārši cenšas sevi ataisnot… Kā saka – laiks rādīs, bet viens ir skaidrs, pie GTA 6 tiek strādāts.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *