Naughty Dog piedāvā dziļāku ieskatu Uncharted: The Lost Legacy spēlē

uncharted 4 legacy

Uncharted: The Lost Legacy pavisam drīz nonāks spēlētāju rokās, tādēļ spēļu izstrādātāji publicē video, kurā atklāj iespaidīgas ainas un daudz jaunu informāciju…

Spēļu veidotāji vairākkārt ir teikuši, un arī šajā video atgādina, kādēļ viņi pielikuši punktu Neitena Dreika stāstam, proti, Neitena stāsts ir pilnībā izsmelts un ir vajadzības pēc jauniem personāžiem. Tā rezultātā Naughty Dog saskatīja lielisku iespēju piedavāt spēlētājiem iepazīt vairāk Kloī un Nadīnu, nevis Semu un Salivanu, jo tas neļautu franšīzē piedāvātu kaut ko svaigu un neredzētu.

Turklāt spēlē tiks iekļauti visi tie elementi, kas Uncharted padaru vienreizēju – mīklas risināšana, kāpelēšana, braukšana, lavīšanās, ieroči, dārglietas, tuvcīņa un tā tālāk.

Interesanti, ka spēļu izstrādātāji ir pievērsuši arī uzmanību citiem aspektiem kā Kloī un Nadīnas attiecībām, lai tos uzburtu pavisam ticamus. Proti Uncharted: The Lost Legacy radošais direktors Šons (Shaun Escayg) atzīmēja:‘Ja sižeta laikā personāži viens ar otru labi komunicējas, jūtas aizvainoti, skumji vai agresīvi, tas tiks atainots arī procesa gaitā. Piemēram, konfliktu gadījumā – spēlētājs uz savas ādas labi izjutīs šo agresivitāti un spriedzi spēlēšanas laikā’.

Tikmēr Kurts (Kurt Margenau) atklāja:‘Mēs Uncharted: The Lost Legacy radam ko tādu, ko vēl neesam īstenojuši šajā franšīzē’.

Uncharted: The Lost Legacy iznāks jau 22. augustā uz PlayStation 4 konsoles.

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *