Project Cars 2 uz Xbox One X izskatīsies labāk nekā uz PlayStation 4 Pro

pc2 3

Microsoft kompānija vairākkārt ir teikuši, ka multiplatformu spēles uz Xbox One X izskatīsies labāk nekā uz citām mūsdienu konsolēm. Un spriežot pēc Project Cars 2 veidotājiem – tad šī spēle būs viena no tām…

Balstoties pēc TrustedReviews informācijas, spēles direktors Stīvens Viljens (Stephen Viljoen) ir apgalvojis, ka uz Xbox One X Project Cars 2 piedāvās vizuāli labāko versiju. ‘Es nevaru Jums konkrēti pateikt kādi elementi visvairāk izcelsies uz Xbox One X pār PlayStation 4 Pro, bet uz Xbox One X tas būs augstākā līmenī. Kā rezultātā šī platforma piedzīvos ievērojamāku, pamanāmāku uzlabojumu, pasakoties labākai aparatūrai’.

Tas nav nekas pārsteidzošs, jo Microsoft jau ir vairākkārt paziņojuši, ka Xbox One X ir pati jaudīgākā konsole, kāda patlaban izstrādāta. Un Microsoft arī ir piebilduši, ka Xbox One X ir par 40% jaudīgāks nekā PlayStation 4 Pro.

Toties PC spēles versija izskatīsies vēl iespaidīgāk, kas piedāvās augstāko grafikas kvalitāti, bet Viljens atzīmēja, ka Xbox One X ir lieliska aparatūra no kā izstrādātāji Slightly Mad Studios centīsies izspiest maksimālo.

Project Cars 2 iznāk šī gada 22. septembrī uz PlayStation 4, Xbox One un PC.

Savukārt paša Xbox One X konsoles relīze ir 7. novembris, kas maksās aptuveni 499 Eiro.

Avoti:

gamespot

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *