Call of Duty: WW2 betas relīze, lokācijas un spēļu režīmi

codww2

Call of Duty: WW2 beta iznāk šī mēneša beigās, un spēļu izstrādātāji sniedz mums vairāk informācijas – kas būs gaidāms…

Sledgehammer paziņo, ka betā būs pieejamas šādas lokācijas – Pointe Du Hoc, Ardennes un Gibraltar. Turklāt pastāv iespēja, ka betas laikā varētu pienākt klāt arī citas jaunas kartes.

Pieejamie režīmi būs Team Deathmatch, Domination un Hardpoint. Kā arī interesantais War režīms, kas Call of Duty franšīzē varētu ieviest ko svaigu.

Betas testētājiem arī būs iespēja izmēģināt Divisions, kas ļaus katrai attiecīgajai karavīru klasei veidot kareivja vizuālo izskatu. Division sadaļā būs pieejami Infantry, Expeditionary, Airborne, Armored un Mountain klases. Jāpiebilst, ka karjera attīstība tiks ierobežota, ļaujot spēlētājiem izmantot tikai konkrētus ieročus un citas lietas.

‘Šī privātā beta sniegs ieskatu spēles karjera attīstībā un Divisions iespējām. Tādējādi mēs nevaram sagaidīt Jūsu domas par šiem elementiem’, tā izteicās spēļu veidotāji Sledgehammer‘Šīs funkcijas dizains nav galējais, jo tas vēl tiks attīstīts laika gaitā’.

Call of Duty: WW2 privātā beta sāksies no 25. līdz 28. augustam uz PlayStation 4. Taču otrā privātā beta sāks darbību no 1. līdz 4. augustam uz PlayStation 4 un Xbox One konsolēm.

Lai iegūtu šo privāto betu ir iepriekš jāpasūta spēle, kas iznāks jau 3. novembrī. Un spēlējot šo betu, spēlētājs pilnajā spēlē saņems dažus ekskluzīvus bonusus.

Avoti:

gamespot

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

2 thoughts on “Call of Duty: WW2 betas relīze, lokācijas un spēļu režīmi”

  1. Cik liels haips bija ar pirmo treileri…
    Tagad paskatoties pieejamos video nākas secināt, ka COD diemžēl nav atkāpies no sava tipiskā ARCADE režīma, kas ļoti apbēdina. jāturpina vien masēt BF1 :))))

  2. Tieši Call of Duty ‘ARCADE’ veiksmīgā formula ir tā, kādēļ cilvēki spēlē un pērk katru gadu Call of Duty spēles. Nedomāju, ka tuvākajā laikā (ja vispār) kaut kas šajā lauciņā mainīsies.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *