Jaunas ziņas par Uncharted filmu

u4filma

Tiek veidota Uncharted filma, kuru vada Stranger Things un Night at the Museum direktors Šons Levijs (Shawn Levy)…

Neitenu Dreiku attēlos Zirnekļcilvēka aktieris Toms Hollands (Tom Holland), un Levijs kopā ar rakstnieku Džoiju Karnahanu (Joe Carnahan) atklāj vairāk informācijas par Uncharted ekranizāciju, izziņojot, ka viņi cenšas radīt Indiana Džonsa tipa filmu priekš auditorijas, kas neuzauga kopā ar Indianu Džonsu.

‘Man spēle šķiet vienreizēja – tā spēles dvēsele, tās ievērojamās asa sižeta ainas, un pats Neitens Dreiks. Šīs ir tās lietas, kas, manuprāt, filmu padarītu lielisku’. Tā Levijs izteicās, balstoties pēc Nerdist un Entertainment Weekly informācijas.

Kā arī japiebilst, ka nepārtraukti Dreiks tiek salīdzināts ar Indianu Džonsu, kuri šķietami ir viena otra kopija, taču Karnahans sākotnēji ir vēstījis, ka Dreiks un Indians Džons pesonāži nebūt nav pilnīgi vienādi.

Turklāt Uncharted filma nebūs saistīta ar kādu no Uncharted spēles daļām, jo Levijs uzskata, ka tas ir labākais ceļš – tas neradītu problēmas un sarežģījumus. ‘Ja mēs Tomam Hollandam liekam tēlot Dreiku jauniešu vecumā, tad tas būtu vēl kas neredzēts spēles 1., 2., 3., un 4. daļas sižetā’.

‘Mēs esam redzējuši Dreika un Salivana tikšanos pagātnē, bet filmā, iespējams, paveras iespēja radīt pavisam jaunu galvenā varoņa dzīves posmu, kuru nevarētu vienkārši piedzīvot, spēlēdams videospēli.’

Levijs arī atzīmēja, ka Uncharted spēles izceļas ar savām iespaidīgajām asa sižeta ainām, tādējādi filmā šīs pazīstamās ainas, spēlē esošais gars tiks iekļauts.

Par Uncharted filmu diskusija notiek jau vairākus gadus kopš 2009. gada, kur vairākkārt tika mainīti screnāristu autori, aktieri un tā tālāk.

Interesanti, ka pēc Uncharted scenārijas pabeigšanas – viens no Naughty Dog darbiniekiem Nīls Drakmens (Neil Druckmann) noliedza Karnahana ziņu, ka Uncharted spēļu izstrādātāji ir apmierināti ar filmu. Drakmens paziņoja, ka Naughty Dog studija nav vispār redzējuši scenāriju, un palūdza Karnahanam, lai beidz stāstīt, ka spēļu izstrādātāji sniedz savu atbalstu filmas veidošanā.

Nākamā Uncharted spēle jeb Uncharted 4: A Thief’s End papildinājums (The Lost Legacy) iznāks uz PlayStation 4 jau pēc divām dienām, proti, 22. augustā, kur galvenais varonis nebūs Neitens Dreiks, bet gan Kloī Freizera un Nadīna Rosa.

Avots:

gamespot

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *