NBA 2K18: jauns režīms – neliela pasaule, kurā Tavs basketbolists var veidot frizūru un tetovēties

nba

NBA 2K18 pārsteidz ar kaut ko interesantu, proti, ar režīmu Neighborhoods – vieta, kur vari ar savu basketbolistu pārvietoties pa pilsētu, trenēties, spēlēt minispēles un daudz ko citu…

Neighborhoods spēlētāji var satikt viens otru tiešsaistē, veidot savam tēlam vizuālo izskatu – pirkt drēbes, ieveidot frizūru, iegūt tetovējumu un tā tālāk.

Pati nelielā pasaule ir iedalīta pilsētas kvartālos, kas sastāv no dažādām veida aktivitātēm, basketbola laukumiem, kurā vari izaicināt citus basketbolistus. Kā arī pilsētā būs pieejami pakalpojumi sniedzēji, piemēram, frizieri, tetovētāji un citi.

Balstoties pēc spēļu izstrādātāja 2K informācijas, tad Neighbourhoods būs kā virtuālā basketbolista dzīve, kurā krustosies trīs citi spēļu režīmi – MyPark, Pro-Am un MyCareer. Šajā režīmā būs iespējams arī audzēt sava personāža reitingu, gūt slavu un atpazīstamību, lai kļūtu par labāko basketbolistu, kāds jebkad ir pastāvējis.

NBA 2K18 iznāks 19. septembrī uz PlaySation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 3, Xbox 360 un PC platformām. Turklāt NBA 2K18 spēles procesa laikā komentētājos varēsim sadzirdēt tādas basketbolista zvaigznes kā Kobi Braiantu (Kobi Bryant) un Kevinu Gārnetu (Kevin Garnett).

Avots:

gamespot

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *