Real Farm – kļūsti par kārtīgu laukstrādnieku

realfarm

Pavisam drīz iznāks viena no labākajām lauksaimniecības simulatoriem, kas ļaus spēlētājiem iejusties īstā laukstrādnieka ādā…

Kā apgalvo spēļu veidotāji Triangle Studious, tad Real Farm piedāvās atvērto spēles pasauli, kas ļaus izpētīt Amerikas laukus. Tajā spēlētājam nāksies iegūt zemi un to apstrādāt – smalcinot salmus ar kombaini, uzarot zemi, izdzenot vagas, apsmidzinot laukus ar traktoru un tamlīdzīgi. Pārvadājot dažādas kravas un veikt daudzus citus lauksaimniecības darbus, kā arī rūpēties par saviem mājas lopiem.

Spēlē tiks iekļauts Career un Free Mode režīms. Career režīmā būs jāveic konkrēti uzdevumi, taču Free Mode – jāatīsta sava ferma un jāaudzē tās reputācija, konkurējot ar citiem lauksaimniekiem. Piedevām arī ekonomika spēlēs lielu lomu, kur spēlētājam būs jāievēro stratēģija un plāns, lai veiksmīgi radītu savu biznesu.

Atvērtā pasaule solās reprezentēt reālistiskus Amerikas laukus, atainojot tā skaistumu un dabu. Spēļu izstrādātāji apgalvo, ka Real Farm piedāvās 4K izšķirtspēju un 60 kadrus sekundē.

Real Farm iznāks 20. oktobrī uz PlayStation 4, Xbox One un PC.

Avots:

realfarm.soedesco

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *