Rockstar Games spēle L.A. Noire iznāks uz PlayStation 4 un Xbox One ar tehniskajiem uzlabojumiem

LA

Rockstar Games nāk klajā ar pārsteidzošu paziņojumu – 2011. gada L.A. Noire būs pieejams uz PlayStation 4 un Xbox One ar uzlabotu grafiku un daudzām citām lietām…

L.A. Noire uz PlayStation 4, Xbox One un Nintendo Switch ir plānots izdot jau novembra beigās. Turklāt spēlei būs pieejams VR versija uz HTC Vive, kas sauksies L.A. Noire: The VR Case Files.

L.A. Noire jaunajā versijā tiks iekļauti visi DLC, kā arī ir gaidāmi daži tehniski uzlabojumi: labāka grafika, apgaismojums, kinematogrāfiskie elementi (kameras novietojums), augstāka izšķirtspēja. Uz PlayStation 4 un Xbox One spēle darbosies ar 1080p izšķirtspēju, tikmēr PlayStation 4 Pro un Xbox One X ar 4K rezolūciju.

Jāatzīmē, ka L.A. Noire izstrādāja Team Bondi spēļu veidotāji no Austrālijas, taču nav zināms, kas rada uzlabotāku versiju. Rockstar sola, ka tuvākajā laikā sniegs plašāku informāciju par jauno projekta atjauninājumu.

L.A. Noire ir spēle, kas reprezentē 1940. gada notikumus, kur spēlētājs iejūtas detektīva ādā, kas izmeklē pat vissmagākos noziegumus. Spēle iznāca 2011. gadā uz PlayStation 3 un Xbox 360 – vēlāk novembrī arī uz PC.

Avots:

gamespot

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *