Jaunajai Tomb Raider filmai klajā laista bilde, kurā attēlota jaunā un skaistā Lara Krofta

trmovie

Jaunākā Tomb Rider filma (rebūts), kuru galveno varoni Laru Kroftu attēlos zviedru aktrise Alīsija Vikandere (Alicia Vikander) nav aiz kalniem, tādējādi filmu veidotāji klajā laiž jaunu bildi…

Kā redzams, jaunā bilde vēsta par pavisam citu Laru Kroftu, kura solās būt smalkāka un trauslāka nekā to atainoja Andželīna Džolija (Angelina Jolie). Nav noslēpums, ka filmas veidotāji ir iedvesmojušies no 2013. gada Tomb Raider spēles (kas arī ir rebūts franšīzei) panākumiem, tādējādi filmas direktors Rors Utogs centīsies sasniegt tādus pašus rezultātus.

Tomb Raider filmā piedālīsies arī šādi aktieri: Dominiks Vests (Dominic West), kas attēlos Laras tēvu, Valtos Goginss (Walton Goggins), kas ieņems lomu kā ļaundaris un Daniels Vu (Daniel Wu), kas ir Laras kuģa kapteinis ar kuru kopā dodas piedzīvojumos.

Entertainment Weekly intervijā aktrise Vikandere atzīmēja, kā jaunā Lara Krofta ir nošķirta gan no videospēlēm, gan no filmas Andželīnas Džolijas izpildījumā: ‘Viņai ir saglabājies visas tās rakstura iezīmes kā sīvums, izturība, ziņkārība, intelektualitāte.’, teica aktrise.

‘Bet viņai vēl nav tā pieredze. Viņa vēl nav bijusi savā piedzīvojumā. Viņai šķita, ka viņā kļūs par uzņēmēju Londonā, kura dzīvos mūsdienu modernās kultūras jaunietes dzīvi, bet tad piepeši uzrodas šī liktenīgā informācijas kaste. Tas ir arī šīs filmas sākums.’

Savukārt Utogs atsaucoties uz 2013. gada Tomb Raider spēles atsauksmēm teica: ‘Mēs Laru Kroftu veidojam kā īstu, ticamu cilvēku un personu, un tas arī ir tas, ko vēlamies parādīt uz lielajiem ekrāniem.’

Jāpiebilst, ka filma nebalstīsies uz nevienu no Tomb Raider video spēles notikumiem. Taču pastāv iespēja, ka Rise of The Tomb Raider spēlei būs turpinājums. Baumo, ka tas sauksies Shadow of the Tomb Raider.

Tomb Raider filmas pirmizrādi plānots kinoteātros rādīt 2018. gadā, 16. martā.

Avots:

gamespot

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *