Uncharted 4 un The Last of Us direktors Brūss Strelijs pamet Naughty Dog

nd

Viens no galvenākajiem Naughty Dog darbiniekiem Brūss Strelijs ir paziņojis, ka pēc 18 studijā pavadītajiem gadiem ir nolēmis aiziet no kompānijas…

Strelijs Naughty Dog pievienojās 1999. gadā kā tekstūras mākslinieks Crash Team Racing spēlei. Gadiem ritot, Strelijs pakāpeniski ieņēma direktora lomu un vadīja Uncharted daļas, kā arī darbojās kā spēles procesa direktors The Last of Us.

‘Šis ir bijis visgrūtākais lēmums manā karjerā’, tā izteicās Brūss. ‘Naughty Dog ir manas mājas. Ģimene. Vienreizēja komanda, kurā esmu audzis un daudz ko iemācījies.’

‘Bet pēc trim projektiem, un ārpus studijas pavadītā laika, es atskārtu, ka mana enerģija fokusējas uz citām lietām, kas mana deva signālu, ka ir jādodas tālāk.’ 

Jāatzīmē, ka ar The Last of Us Part II atklāšanu jau tika ziņots, ka Brūss Strelijs nedarbosies kā līdzdirektors kopā ar Nīlu Drakmenu (Neil Druckmann).

Balstoties pēc Sony informācijas, tad Brūss bija nolēmis atvilkt elpu pēc smagi ieguldītā darba gan Uncharted 4: A Thief’s End, gan The Last of Us projektos.

Strelijs savā oficiālājā paziņojumā pasakās saviem faniem, taču neatklāj viņiem, kur sevi attīstīs tālāk, bet sola laika gaitā dot ziņu, kādi būs plāni nākotnē.

Avots:

vg247

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *