Viss, ko mēs zinām par Forza Motorsport 7

forzamotorsport7

Pavisam drīz iznāks viena no labākajām Xbox One ekskluzīvajām spēlēm Forza Motorsport 7, kas uz Xbox One X darbosies ar patiesu Ultra HD 4K spēles pieredzi…

Kas ir Forza Motorsport 7?

Forza Motorsport 7 ir braukšanas sacīkstes spēle, kas iznāks ekskluzīvi uz Xbox One konsoles. Izstrādātājs ir Turn 10 Studios un izdevējs – Microsoft Studios. Jāatzīmē, ka šī būs 10. Forza Motorsport spēles daļa.

Spēles iznākšanas datums un cena.

Forza Motorsport 7 iznāks šī gada 3. oktobrī uz Xbox One un PC (Windows 10) platformām. Spēle maksās aptuveni 55 eiro.

Sīkāk par spēli.

fm7

Spēles izstrādātāji sola, ka Forza Motorsport 7 būs vizuāli iespaidīgākā un reālistiskākā spēle, kādu jebkad radījuši. Projekts uz Xbox One X (pasaules jaudīgākās konsoles) darbosies ar 4k izšķirtspēju un 60 kadriem sekundē ar visu HDR atbalstu. Piedevām ar uzlabotu apgaismojumu, ēnām un daudziem citiem grafiskajiem elementiem.

Turklāt sortimentā tiks iekļauti līdz pat 700 dažādu veidu mašīnām – Ferrari, Porsche, Lamborghinis un citu veidu GT automobiļi, superauto, hiperauto, klasiskie transportlīdzekļi, dažādi prototipi un smagās tehnikas, un tā tālāk. Kopumā mašīnu skaits būs par 250 vairāk nekā Forza Motorsport 6 piedāvātajā klāstā.

Forza Motorsport 7 būs pieejamas vairāk par 30 trasēm, kas ir lielākais trašu skaits Forza Motorsport vēsturē. Tās ir rūpīgi un detalizēti izstrādātas, spriežot pēc augstāk redzamā video, kurā tiek atainotas Dubajas, Nurbergringas un Mudžello iespaidīgās sacīkšu trases.

Forza 7 Ferrari Sunset 4K

Spēlē tiks izmantots ForzaTech dzinis par ko spēļu izstrādātāji izsakas, ka tā piedāvās vēl nepieredzētu braukšanas pieredzi, jo tas ļaus laika apstākļiem nebūt statiskiem, bet gan dinamiskiem, proti, tie braukšanas laikā var mainīties jebkurā brīdī. Piemēram, spēlētājs var braukt pa sausu asfaltu skaisti saulainā dienā un daži mākoņi šķietami neliecina par topošo vētru, bet tad piepeši var uznākt pamatīgs negaiss un lietus. Tādējādi spēlētājam ir jābūt gatavam uz jebko. Arī dienas cikls mainīsies – dienai kļūstot tumšākai uz vakarpusi. Un, protams, šīs dabas parādības ietekmēs arī automobiļa saķeri un braukšanu. To ietekmēs pat ceļa seguma temperatūra.

Pirmo reizi Forza Motorsport spēlē tiek iekļauta iespēja spēlētājiem veidot savu šoferi Forza Driver’s Cup kampaņas režīmā. Savu šoferi ir iespējams radīt salīdzinoši plaši – aptuveni 300 dažādu personāžu dizainu ar sieviešu un vīriešu modeļiem, dažādu veidu augumiem, un citi vizuāli elementi, kas ļaus radīt Tavu tēlu unikālu.

Forza Driver’s Cup kopā būs 6 dažādi čempionāti, kuros piedalīties. Tajos varēsi augt pa karjeras kāpnēm un krāt punktus. Iegūt jaunus braucamrīkus, apbalvojumus un citas lietas.

Jāatzīmē, ka Forza Motorsport franšīze ir pirmā, kas sadarbojas ar Porche uzņēmumu septiņus gadus. Un tam par godu spēlē tiks iekļauts jaunākais Porche automobilis Porsche 9/11 GT2RS.

Ir pieejams arī demo.

Turn 10 Studious ir laidusi klajā demo priekš Xbox One un PC lietotājiem, kas ļauj iegūt priekšstatu par spēli un iemēģināt trīs dažādas mašīnas (Porsche 911 GT2 RS, Mercedes-Benz Tankpool un Nissan NISMO GT-R LM) un trīs dažādas sacīkšu trases (pieminētās – Dubajas, Nurbergringas un Mudžello).

Avoti:

forzamotorsport

carthrottle

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *