Otrais Red Dead Redemption 2 treileris ir klāt

rdr2

28. septembris ir klāt, un kā solīts, Rockstar Games atklāj tīzerī slēpto informāciju – tiek laists klajā jauns Red Dead Redemption 2 treileris…

Pagājušonedēļ Rockstar savā mājas lapā deva mājienu, ka 28. septembrī ir kas gaidāms no Red Dead Redemption 2, un tas ir video, kas atklāj daļu no spēles stāsta, iepazīstina ar dažiem personāžiem, parāda krokodilu un loku (kas franšīzē ir kas jauns), kā arī spēles pasauli un daudz ko citu.

Galvenais varonis ir vīrs vārdā Artūrs Morgans (Arthur Morgan), kuram ir saistība ar Van der Linde bandu. Kā paši Rockstar izsakās: ‘Red Dead Redemption 2 stāsts ir par Artūru Morganu un Van der Linde bandu, kas laupa, cīnās, lai izdzīvotu skarbajos mežonīgo rietumu apstākļos.’

Jāpiebilst, ka kompānija klusēja vairākus mēnešus un ar faniem nedalījās ar nekādu informāciju kopš Rockstar Games paziņoja par Red Dead Redemption 2 spēles relīzes pārcelšanu, kas ļāva vaļu spekulācijām.

Vēl joprojām nav īsti zināms konkrēts Red Dead Redemption 2 iznākšanas datums, taču zinām, ka spēle iznāks 2018. gada pavasarī. Spēle iznāks uz PlayStation 4 un Xbox One platformas. Par PC gan Rockstar Games, gan Take-Two nebilst ne vārda. Jāatzīmē, ka pirmā Red Dead Redemption daļa tā arī neiznāca uz datoriem.

Avots:

gamespot

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *