Kur pazudis mūsu Džeims Bonds?

jamesbond

Pēdējoreiz mēs par Džeimsu Bondu padzirdējām 2012. gadā. Ir pagājuši 5 gadi un aģents 007 joprojām par sevi nedod nekādu ziņu. Kur Tu esi 007?…

Džeims Bonds videospēļu pasaulē pirmo reizi ieradās jau 1982. gadā ar nosaukumu Shaken but Not Stirred uz ZX Spectrum aparatūras. Laika gaitā sekoja citas aģenta 007 spēles, kas iznāca uz vairākam platformām – Nintendo 64, Atari, PlayStation, Xbox, PC un tā tālāk, kur dažas no tām guva arī lieliskus panākumus, kā, piemēram, GoldenEye 007, James Bond 007: Nightfire, James Bond oo7: Everything or Nothing, James Bond 007: Blood Stone un citi.

2012. gadā iznāca pēdējā Bonda spēle 007 Legends, kas no kritiķiem saņēma visai vidēju vērtējumu un šķietami ir iemesls, kādēļ franšīze tagad ietur tādu noslēpumainu pauzi. Patlaban neviena Bonda spēle nav iznākusi uz šīs paaudzes PlayStation 4 un Xbox One konsoles.

Pēc Blood Stone 2010. gadā pavīdēja baumas, ka tiek izstrādāts Blood Stone turpinājums, taču diemžēl tas viss noklusa. Vēlāk parādījās ziņas, ka Raven Software veido nākamo Bonda spēli (kas visai iespējams bija Blood Stone 2), kur zemāk var apskatīt nepabeigtu alfas versiju, taču jāpiebilst, ka šis projekts tika atcelts, jo Raven Software ir Activision pakļautībā, kur kompānija lika studijai netērēt laiku kam citam, bet gan koncentrēties uz Call of Duty: Black Ops kartes izstrādi:

Citas spekulācijas vēsta, ka Telltales Games varētu uzņemties 007 izveidi, jo pats Telltale prezidents Kevins Bruners (Kevin Bruner) ir izrādījis interesi un viņš labprāt radītu kādu Bonda spēli, ja viņam būtu tāda iespēja.

Jāatzīmē, ka 2007. gadā Activision ieguva 007 spēles licenci no EA, kuri jau sākot ar 1999. gadu līdz 2006. gadam izstrādāja Bonda projektus. Pēc Activision 007 Legends neveiksmīgajiem panākumiem – internetā uzpeldēja baumas, ka Activision licenci ir nometusi malā un 007 franšīzi var iegūt ikviens, kas ir ieinteresēts tajā ko brūvēt.

Kas tagad notiek ar Bonda franšīzi – īsti nav skaidrs. Iespējams kādu rokās ir nonākusi 007 videospēles licence un spēle atrodas agrīnā izstrādes stadijā, taču Actisivion vēl nav oficiāli paziņojuši, ka viņi 007 stafetes kociņu būtu kādam atdevusi, par spīti vikipēdijas publicētai informācijai, kur norādīts, ka 2013. gadā Activision esot no licences atteikusies.

Acīmredzot Džeims Bonds nevēlas atgriezties atpakaļ savā ierindā un pildīt savus pienākumus, lai apturētu kārtējo ļaundari, bet gan saulainā pludmales bārā malkot savu Martini ‘sakratītu, bet ne samaisītu’ kopā ar kādu daiļu dāmu.

Avoti:

ign

mi6-hq

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *