Konkurss: Laimē The Evil Within 2 uz PlayStation 4 vai Xbox One pēc izvēles (Noslēdzies: 13.10.2017 – Atjaunots: 14.10.2017)

tew2

Ar prieku paziņojam, ka konsoles.lv sadarbībā ar bm.lv rīko konkursu, kur Tev, lasītāj, ir iespēja laimēt The Evil Within 2 uz PlayStation 4 vai Xbox One

Atjaunots (14.10.2017)

Sakarā ar to, ka iepriekšējais laimētājs nedeva nekādu ziņu – veicām atkārtotu izlozi un noskaidrojām nākamo laimētāju:

Konkurss ir noslēdzies!

Ar prieku paziņojam, ka The Evil Within 2 ir laimējusi Veronika Maslobojeva. Novēlam Tev bailīgus vakarus kopā ar The Evil Within 2! Ar Tevi tūlīt sazināsies ‘Konsoles’ administrācija, kā dabūt šo spēli.

Paldies visiem, kuri piedalījās šajā konkursā, un kā jau minēju iepriekš – nenokariet degunu, jo ‘konkurss nāk un iet, bet gūtās emocijas paliek’. Nākotnē mūs sagaidīs un priecēs arī citi šāda veida pasākumi.

Paldies arī ‘bm.lv’, jo pasakoties viņu sadarbībai tapa šis konkurss.

Lai piedalītos konkursā, viss, kas Tev ir jādara – jādodas uz mūsu oficiālo Konsoles Facebook lapu, kurā ir sīkāka informācija.

Piezīme: Konkurss ir konkurss, kas notiks izlozes veidā, tādēļ, ja tajā nelaimēsi – nenokari degunu! Priecājies par citiem un iespēju piedalīties, kā arī varu pačukstēt, ka nākotnē būs gaidāmi vēl konkursi. Novēlam Tev veiksmi! 🙂

Konkurss tapis sadarbībā ar:

bm.lv

Spēles procesa (gameplay) treileris:

Izdzīvošanas treileris:

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *