Gran Turismo Sport vs. Forza Motorsport 7 grafiku salīdzināšanas video

gtsportvsforza7

Braukšanas spēles giganti Gran Turismo Sport un Forza Motorsport 7 ir klāt, un IGN izveido starp tiem grafikas salīdzināšanas video, kurā tiek parādītas abas spēles vizuālās puses – vērtējiet paši…

Jāatzīmē, ka nav noslēpums, ka šīs sacīkšu spēles savā ziņā konkurē viens ar otru, kur cilvēki diskutē par tās priekšrocībām un trūkumiem. Abas spēles iznāk ekskluzīvi uz savām konsolēm – Gran Turismo Sport uz PlayStation 4 un Forza Motorsport 7 uz Xbox One, tādējādi cenšoties vislabāk reprezentēt savas aparatūras tehniskās iespējas.

Avots:

ign

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

10 thoughts on “Gran Turismo Sport vs. Forza Motorsport 7 grafiku salīdzināšanas video”

 1. Gran Turismo Sport izskatās labāk ne? Man tā šķiet.
  Vēl pēc braukšanas liekas, ka Forza 7 vairāk ir arcade bet GTS vairāk simulation. Bet varbūt tā tik izskatās nezinu. Forzu 7 neesmu spēlējis.

 2. Lai arī skaista spēle, bet GT pamatīgi atpaliek no Forza 7 un Project Cars 2 trašu skaita un auto skaita ziņā. Nav dinamisko laika apstākļu un vēl fīča, ka obligāti jābūt online, lai tavs progress saglabātos, izskatās pēc pamatīgas PS+ abonementa lobēšanas. Nē, paldies.

  1. Paga, kamikadze tu gadījumā nepaņēmi Gran Turismo Sport Collectors Edition? Kā teica Loginovs 10/10, bet tā maksas demo versija, ko pakāpeniski apaudzēs ar eventiem.

   1. Uzmeta mani ar to Collectors Edition. Bija preorderota, bet, kaut kādas nesaprašanās dēļ ar piegādātājiem, tā arī neatnāca. Gaidīt man nebija vēlmes un uz to brīdi jau bija iznākuši review, kurus palasot man pārgāja vēlme iegādāties viņu. Pie tam, biju palaidis garām faktu, ka spēle saglabāsies tikai , ja esi online un tieši tas bija galvenais iemesls. Naudu iztērēju Switch spēlēs 🙂

    1. ‘Gaidīt man nebija vēlmes un uz to brīdi jau bija iznākuši review, kurus palasot man pārgāja vēlme iegādāties viņu.’

     Protams, ka ‘review’ dod mums priekšstatu par spēli, bet es domāju, ka tajā nevajadzētu pārāk ieciklēties un paļauties, jo varbūt Tev tā spēle pašam ļoti patiktu. Mans dzīves piemērs – Max Payne 3, neko daudz nezināju, iegādājos, un ļoti aizrāva!!! Par spīti dažiem ‘review’, kur subjektīvi daudzām lietām nepiekritu.

 3. Nu skaidrs,man personīgi arī atsit online saglabāšanās un to, ka spēlei nav vien-spēlētāja kampaņa un nav vēlmes braukt tik online sacīkstes. Betu notestēju un GT Sport kaut kā neaizrāva.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *