The Last of Us Part II vardarbība un brutalitāte izraisa diskusijas

thelastofuspartII

Jaunākais The Last of Us Part II treileris Sony Parīzes preses konferencē izraisa lielu diskusiju ap to, cik spēle ir vardarbīga, un Sony izpiddirektors Raiens (Rayin) paskaidro, kādēļ spēlē redzētais ir tik nežēlīgs un brutāls…

Video var redzēt vairākas nežēlīgas ainas – cilvēku rokas tiek savainotas ar āmuru, cilvēks tiek pakārts, bulta izurbjas cauri cilvēkai galvai. Taču Sony izpilddirektors Raiens pret kritiku atbild: ‘spēle ir radīta no pieaugušo cilvēku rokām, un arī ir domāta pieaugušajiem cilvēkiem’.

‘Spēli noteikti novērtēs ar 18+, kas arī ataisnos spēles skarbo saturu. Un šis saturs ir mērķēts uz tiem cilvēkiem, kuriem patīk šāda veida spēles. Proti, pieaugušajiem cilvēkiem, kuriem patīk šāda tipa veida spēles. Un man šķiet, ka mēs šai mērķauditorijai to arī nodrošināsim’.

Raiens Telegraph intervijā arī atzīmēja, ka Sony, kā platformu nodrošinātājs – sniedz spēļu izstrādātājiem uz tā radīt pilnīgi jebkādu tipa spēli, neskatoties uz tā kontenta. Taču Sony rūpējoties arī par to, lai attiecīgais materiāls būtu vecumam atblistošs.

Beigu beigās Raiens izteicās: ‘Es domāju, ka The Last of Us Part II bija lielisks noslēgums šovam, un par to es jūtos ļoti gandarīts’.

Avots:

gamespot

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

One thought on “The Last of Us Part II vardarbība un brutalitāte izraisa diskusijas”

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *