Uncharted franšīze svin savu 10 gadu jubileju

uncharted10year

Sony par godu Uncharted franšīzes 10 gadu jubilejai – laiž klajā speciālu un nostaļģisku video…

2007. gadā iznāca Uncharted: Drake’s Fortune pēc kā laika gaitā sekoja:

  • Uncharted 2: Among Thieves (PlayStation 3, 2009)
  • Uncharted 3: Drake’s Deception (PlayStation 3, 2011)
  • Uncharted: Golden Abyss (PlayStation Vita, 2011)
  • Uncharted 4: A Thief’s End (PlayStation 4, 2016)
  • Uncharted: The Lost Legacy (PlayStation 4, 2017)

Visas spēles kopumā gan no kritiķiem, gan no spēlētājiem guva augstu atzinību. Spēles izcēlās ar stāstu, procesu, tehniskām inovācijām, animācijām, aktieru balsīm, grafiku, mūziku un kinematogrāfiskajām ainām, kur kritiķi to salīdzināja ar tādām Holivudas filmām kā Indiana Džonss un Tomb Raider franšīzi.

Uncharted spēles tiek uzskatītas par vienām no labākajām spēļu industrijā, it sevišķi Uncharted 2: Among Thieves, kuru dēvē par vienu no visu laiku labākajām spēlēm kādas pastāvējušas. Šīs videospēles panākumi krietni audzēja Naughty Dog reputāciju un atpazīstamību, kurus patlaban pazīstam kā ievērojamus spēļu veidotājus.

2009. gadā Uncharted 2: Among Thieves izdevās pārdot uz PlayStation 3 6 miljonu kopijas. Taču Uncharted 3: Drake’s Deception pirmajā nedēļa divkārt pārspēja Uncharted 2 pārdošanas apjomus. Savukārt Uncharted 4: A Thief’s End ir vislabāk pārdotākā daļa, kuras pārdošanas apjomi pārsniedz 8 miljonus eksemplāru uz PlayStation 4.

Uncharted 4: A Thief’s End ir pēdējais Neitena Dreika stāsts, to spēļu izstrādātāji ir vairākkārt atzīmējuši. Pašreiz Naughty Dog strādā pie The Last of Us turpinājuma The Last of Us Part II, kas arī sola spert soli tālāk visas tehniskajos un naratīvajos aspektos.

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *