Square Enix atklāj jaunu Tomb Raider spēli

tombrider

Square Enix savā Twitter profilā ir nākusi klajā ar paziņojumu, ka nākamo Tomb Raider spēli varam sagaidīt 2018. gadā…

Twitter ir publicēts ziņojums: “Square Enix ir patīkami satraukti dalīties nākamgad ar lieliem jaunumiem. Atklāti sakot, mēs gribētu šos jaunumus atklāt jau tagad, bet šoreiz izvēlamies citu pieeju.”

“Jauna Tomb Rider spēle tuvojas.”

Realizējot mūsu mērķus, mēs fanus nostādam pašā priekšgalā, tādēļ mēs vēlamies, lai Tu zinātu, ka nebūs ilgi jāgaida līdz oficiālajai spēles atklāšanai un tās relīzei.”

“Mūsu kopīgais piedzīvojums sāksies ievērojamā notikumā 2018. gadā. Mēs nespējam sagaidīt, kad Tevi aizvedīsim uz jauniem Laras Kraftas piedzīvojumiem.”

Par jaunu Tomb Raider spēli tika baumots jau kopš 2015. gada, kur kādā prezentācijā tika nopludināta spēles nosaukums Shadow of the Tomb Raider.

Nav īsti zināms, kas izstrādā jauno spēli, ņemot vērā, ka Crystal Dynamics (Tomb Raider komanda) atstādināja no darba Visceral Games veterānu Ianu Milhamu (Ian Milham), lai kļūtu par Tomb Raider franšīzes direktoru.

Jāatzīmē, ka jaunā Tomb Raider filma iznāks jau 2018. gadā, 16. martā. Pastāv iespēja, ka ap šo laiku varētu arī pilnvērtīgi atklāt jauno Tomb Raider videospēli.

Avoti:

twitter

gamespot

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

2 thoughts on “Square Enix atklāj jaunu Tomb Raider spēli”

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *