GTA Online iznāks jauns papildinājums – The Doomsday Heist

gtaonlinethedoomsdayheist

Rockstar Games ir paziņojis, ka 12. decembrī GTA Online iznāks The Doomsday Heist papildinājums, iekļaujot ‘džetpaku’ un daudz ko citu…

“Kādas alianses pārstāvis, kurš ir miljardieris, ideālists, izlūkošanas aģents, konspirācijas piekritējs, superdatora lietpratējs vārdā Eivons ir spiests glābt San Andreas no pilnīgas iznīcības.  Tie ir apokaliptiski draudi no nezināmiem ienaidniekiem. Tev un tavai komandai nāksies iesaistīties, lai tos draudus novērstu un atklātu dažnedažādas mistērijas. Darbība norisināsies, sākot no Los Santos centra, Čiliada kalna nostūriem līdz pat okeāna dzīlēm”, tā vēsta Rockstar Games.

Šī papildinājuma saturā būs ballastiska raķešu palaišanas iekārta, bumbvedēji, zemūdenes, kodolzemūdene, džetpaki, futūristiska DeLorean mašīna, kas var gan lidot, gan pārvērsties kā zemūdene, kā arī citas lietas.

The Doomsday Heist iznāks 12. decembrī uz PlayStation 4, Xbox One un PC platformām.

Avoti:

rockstargames

gamesradar

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *