IGN un Gamespot iemēģina Far Cry 5

farcry5gameplay

Pēc iznākušā The Resistance treilera divi zināmākie videospēļu portāli IGN un Gamespot izmantoja iespēju un iemēģināja Far Cry 5, kur katrs portāls piedāvā atšķirīgāku ieskatu spēlē…

IGN video materiāls:

IGN komentētāji Džons Raiens (Jon Ryan) un Filips (Filip Muicin) uzskata, ka Far Cry 5 varētu būt pati labākā spēle Far Cry sērijā. Šaubas ir par spēles vidi, jo Far Cry notikumi norisinājās eksotiskajās zemēs kā Indonēzija un Himalaji, taču šoreiz Far Cry 5 darbība notiks Amerikā, Montanas štatā.

Komentētāji atzīst, ka tā iespējams ir labāk un spēļu izstrādātāji ir izvēlējušies pareizo ceļu, jo Hope County piedāvā urbāniskāku vidi un dizainu, kādu to nav piedāvājuši iepriekšējie Far Cry. Tas paver jaunas taktiskas iespējas, kā arī mehānikas, piemēram, uzrāpot uz augstākiem objektiem.

Far Cry 5 nav rembo spēle, jo tajā liela lomu spēlē arī Tavi sabiedrotie, kurus vari atrast, ceļojot pa spēles pasauli un glābjot cilvēkus no gūsta. Kompanjonu izvēle konkrētā misijā ir svarīga, jo tā noteiks panākumus cīņā. Tavi kompanjoni palīdzēs tikt vaļā no spriedzes pilnām situācijām un ar viņiem nebūs jāauklējas, jo paši labi tiek galā, tā secinājuši Džons un Filips.

Viņi spēles demo laikā uzgāja arī uz Far Cry savādām un trakām misijām, kas ir tradicionāli spēlē. Viena no tām ir degoša mašīna, kur jāpaspēj laikā nokļūt finiša taisnē.

Spēles kampaņu ir iespējams pilnībā spēlēt kopā ar savu draugu co-op režīmā. Kopā var ceļot pa spēles pasauli un katrs var izvēlēties savu transportlīdzekli kā automašīnu, helikopteri un citas tehnikas.

 

Gamespot video materiāls:

Ārons Samsons (Aaron Sampson) uzsver, ka Far Cry 5 teritorijas iekarošana ir līdzīga iepriekšējām spēlēm – lavīšanās, trauksmes signāli un savvaļas dzīvnieku uzbrukumi. Turklāt ja lavīšanās neizdodas, tad ieradīsies papildspēki, kuru darbība diez ne ar ko neatšķiras no iepriekšējām Far Cry daļām.

Ārons arī atzīmē, ka, iekarojot teritorijas un cīnoties pret kultu, spēlētājam rādīsies attiecīgi punkti. Šie punkti norādīs konkrētu robežu, atainojot pretinieku pretestības pakāpi. Jo tā ir lielāka, jo parādīsies spēcīgākas un striprākas pretenieku vienības.

Avoti:

ign

gamespot

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *