Šodien ‘Konsoles.lv’ svin savu 10 gadu jubileju!

konsoles10gadijubileja

Ar prieku varam pavēstīt, ka šodien, 22. decembrī ‘Konsoles.lv’ portālam ir apaļa jubileja – paliek veseli 10 gadi…

Svinot 10 gadu jubileju, mēs vēlamies arī sveicināt savus lasītājus, kuri bijuši ar mums kopā dažnedažādākajos brīžos. Bez Jums tas viss nebūtu iespējams!

Mēs augam

Konsoles.lv pirmo reizi parādījās pirms 10 gadiem – 2007. gadā, 22. decembrī. Un šo 10 gadu laikā Konsoles.lv ir piedzīvojusi daudz ko – bijuši kāpumi, kritumi un citi lūzumpunkti. Taču tie nav bijuši šķēršļi, lai portāls apstātos un pārstātu eksistēt. Bet gan šķēršļi, kas tikai ir stiprinājis projektu, ļaujot tam tālāk attīstīties.

Forums, kas tika atklāts 2007. gadā, 29. decembrī ir kļuvis par konsolistu ‘mājām’, kurā mēs satiekamies un apspriežam jaunākās aktualitātes par konsolēm, spēlēm un visu notiekošo spēļu industrijā.

Kopumā forumā esam atstājuši 120,198 komentārus. Izveidojuši 10,229 tēmas un forumam piereģistrējušies 5329 lietotāji.

Arī Konsoles.lv mājas lapa sasniegusi citu līmeni. Tā kopš 2016. gada, 3. jūlija aizsāka jaunu posmu. Tika izveidots jauns, moderns dizains un citas tehniskas iespējas. Sākot no tā laika līdz pat šodienai tiek biežāk publicēti jaunumi un aktualitātes par spēļu industriju. Piedāvāti dažādi video materiāli, interesanti raksti, ziņas un pat fotoreportāža. 2017. gadā līdz šim ir publicēti 144 raksti. Kā arī lasītāju skaits aug.

Esam viens no populārākajiem videospēļu portāliem Latvijā

Konsoles.lv Latvijā ir viens no zināmākajiem un populārākajiem videospēļu portāliem. Portāls, kas Jūs latviešu valodā informē par visu notiekošo spēļu pasaulē.

Esam gatavi tālākajam

10 gadi. Tas ir ilgs laiks. Tik ilgi mēs esam bijuši kopā ar Jums un priecējuši ar ziņu materiāliem, spēļu apskatiem un daudzām citām interesantām lietām. Mēs nedomājam apstāties. Mēs turpināsim iesākto un attīstīties. Turpināsim Jūs informēt par videospēļu industriju latviešu valodā arī turpmāk. Plāni un mērķi ir izvirzīti, taču atliek tikai tos realizēt un pie tiem nonākt, kas jau ir pavisam cits stāsts. Kāds tad ir mūsu moto? Ticēt!

Pateicības

Vēlos dziļi pateikties cilvēkiem, kuri savulaik iesaistījās Konsoles.lv projekta tapšanā: underzz, THECalitis, xxtreme, Vis, RavenHolm, Damn, Ūsa, Matiss. Liels paldies viņiem, kuri ieguldīja savu laiku un darbu.

Vēlos pateikties arī pašreizējiem Konsoles.lv komandas biedriem: SkillBillies, Kaviars un Vis. It sevišķu liels paldies vēlos pateikt SkillBillies, kas ne tikai uzrauga kārtību forumā, bet to arī bagātina ar saturu, izrāda interesi un šķiet, ka tic tam, kam es ticu.

Turiet acis vaļā, līdz gada beigām ir gaidāmi daži pārsteigumi – gan tehniskajā, gan satura ziņā.

Tavs Konsoles.lv

Oskars (Skhen)

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *