PUBG spēlē jau 30 miljonu spēlētāju

pubg

Balstoties pēc PUBG (Playerunknown’s Battlegrounds) spēļu izstrādātāja informācijas, tad izstrādātājiem ir izdevies piesaistīt 30 miljonus spēlētājus gan uz PC, gan uz Xbox One

PUBG debiju piedzīvoja šī gada martā. Pārdošanas apjomi strauji aug, kur pāgājušo mēnesi tika paziņots, ka spēlei astoņu mēnešu laikā ir izdevies pārdot 20 miljonu kopijas.

‘2017. gads priekš Playerunknown’s Battlegrounds ir fenomenāls. Vairāk nekā 30 miljonu spēlētāju uz PC un Xbox One platformas pasakoties kopienai, kas mūs visus iedvesmoja šeit PUBG Corp kompānijā, lai izveidotu labāko spēli, kādu spējam radīt. Mēs turpināsim attīstīt šo Battle Royal pieredzi, un 2018. gada sākumā spēlētājus iepriecināsim ar jauniem spēles papildinājumiem kā, piemēram, spēļu kastēm’, tā sacīja PUBG izpildproducents Čangs Hans Kims (Chang-han Kim).

Blizzard kompānijas radītā šaušanas spēle Overwatch 30 miljonus spēlētājus sasniedza 11 mēnešu laikā. Savukārt Destiny 20 miljonus spēlētājus sasniedza 8 mēnešu laikā (Activision joprojām nav atklājusi Destiny 2 kopējo spēlētāju skaitu).

Laika gaitā PUBG saņem spēles atjauninājumus kā kill-cam (iespēja redzēt, kā pretinieks spēlētāju nogalināja) un instant replay (iespēja patīt notikumus atpakaļ).

PUBG ir last-man-standing šaušanas spēle, kur spēlētājs (starp pārējiem 100 spēlētājiem) maču iesāk ar pilnībā neko. Procesa gaitā spēlētājam ir jāmeklē ieroči, resursi un jācīnās līdz pēdējam izdzīvojušajam cilvēkam.

PUBG pilnā versija oficiāli iznāca 12. decembrī uz Xbox One un 20. decembrī uz PC.

Avots:

theverge

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *