Konsoles Gada Spēle 2017 (+ balvas ieguvējs)

kgs2017bilde2

Gaidītais mirklis ir pienācis, lai uzzinātu 10 labākās 2017. gada videospēles…

2017. gada beigās tika veikta mūsu ikgadējā tradīcija – noteikt gada labākās videospēles. Tādēļ Konsoles Gada Spēle 2017 balsojumā foruma lietotājiem bija iespēja izteikt savu viedokli, lai ar kopīgiem spēkiem noskaidrotu, kura ir 2017. gada labākā spēle.

Pirms atklājam video, vēlos pateikt lielu paldies visiem, kas piedalījās šajā pasākumā. Kopumā 54 lietotāji izvirzīja nominācijas spēlēm.  Taču 66 nobalsoja izšķirojušajā balsojumā, kas arī noteica Konsoles Gada Spēle 2017 – pieliekot tam treknu punktu.

Vaicāsiet, kur tad ir balvas saņēmējs? Nekur nav pazudis, tepat vien ir! Un tas ir dogcracker (ar Tevi tuvākajā laikā sazināsies administrācija). Apsveicam Tevi! Tev, un arī pārējiem, novēlam ar spēlēm pilnu Jauno gadu!

Iepriekšējās Konsoles Gada Spēles:

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

2 thoughts on “Konsoles Gada Spēle 2017 (+ balvas ieguvējs)”

    1. Kāds to pamanīja 😀 . Jā, jau sākot ar 2014. gadu iekļāvu savus komentārus par ‘Konsoles Gada Spēlēm.’

      Šoreiz ļāvu pašām spēlēm runāt, jo, šķita, ka mani komentāri te būs lieki. Vismaz kaut kas citādāks. Turklāt man ir liels prieks, ka 9 cilvēkiem patika šis video! Tas motivē, un paldies Jums 🙂 .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *