Nostaļģiskās atmiņas: True Crime: Streets of LA – Nikolas Kangs ir sūrs vecis

truecrimestreetsofla

Tas viss sākās 2003. gada Ziemassvētku vakarā. Salavecītis bija tik dāsns, ka man kā dāvanu, par labu uzvedību, bija sarūpējis šo spēli, kurā es mācījos kļūt par kārtības sargu Losandželosā…

Man True Crime: Streets of LA bija viena no pirmajām atvērtās pasaules tipa spēlēm, kas pamatīgi aizrāva gluži kā kvasu dzeršana. Es tajā pavadīju vairākas stundas, un atceros, ka iejutos Nikolasa Kanga ādā. Vecis, kas izrēķinājās ar sliktajiem puišiem un centās Losandželosas ielās ieviest kārtību. Un es to darīju šādi – ikvienu pa ietvi staigājušo civiliedzīvotāju izmeklēju – vai viņš kabatās neko neslēpj. Un pasarg Dievs, ko vien es neatradu: nažus, pistoles, automātus un vienai vecai tantiņai kabatās patrāpījās pat kārtīgs granātu metējs. Man nekas cits vien neatlika, kā izvilkt laukā rokas dzelžus un šo kundzīti apcietināt.

Spēle pārsteidza ar savu humoru, jo misiju gaitā nācās cīnīties dažnedažādās lokācijās kā pirtī (pret puskailiem vīriešiem), striptīzklubā (pret skaistām sievietēm), restorānā pret kaut kādu ķīnīzeri ar savādu frizūru, kuram sejā rotājās metāla riņķi.

Neaizmirsīšu vienu sasodītu notikumu, kas vēl joprojām atmiņā iespiedusies kā rēta. Iedomājieties, esmu spēlē piekāvis profesionāļus, banda grupējumu, nošāvis sazin cik sliktos, ar mašīnu dzenies pakaļ un bēdzis, neskaitāmi sprādzieni, bet sasper Tevi jods, nevarēju tikt galā ar dzērušu bezpajumtnieku (šo vīru var uz mirkli redzēt zemāk video).

Viņš kāvās kā profesionālis un atraugājās. Nācās viņu ilgi pārmācīt līdz beidzot viņu pieliku pie vietas. Kā arī bija viena dāma, kas spēlēja lomu kā spēles boss pret kuru cīkstējos vairākas mokošas stundas, lai uzvarētu.

Stāsts arī nebija metams malā, kas nebija garlaicīgs (tādēļ mājās man bija daudz popkornu), bet tieši pretēji – aizraujošs. Humors pēc Humora. Starpgadījumi pēc starpgadījuma un Kanga pārgalvība. Man patika šis harizmātiskais tēls, kas tiešām lika smaidīt un priecāties par spēli. Taču True Crime: Streets of LA beigu daļa apmulsināja, jo ko tādu nebiju gaidījis, un šķiet, ka arī ko tādu spēlei nevajadzēja ieviest. Bet jāatzīst, ka tas atstāja interesantu iespaidu, kur humoru pilnā spēle vienubrīd kļuva šaušulīga.

Vai Tu esi spēlējis šo interesanto spēli? Ja esi, daru to zināmu un komentāros padalies ar savu pieredzi.

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

2 thoughts on “Nostaļģiskās atmiņas: True Crime: Streets of LA – Nikolas Kangs ir sūrs vecis”

  1. Misijas negāju, bet patika braukāt apkārt un izbaudīt spēli kā klasisku GTA tipa spēli. Otrā daļa kura bija Ņujorkā arī diezgan laba bij, tur tā atmosfēra bija ideāla.

    1. Jā, True Crime: New York City arī ir laba spēle. Žēl, ka trešā daļa, kuru sākotnēji dēvēja par True Crime: Hong Kong atcēla un vēlāk iznāca kā Sleeping Dogs. Sazin kādu būtu bijusi spēle, ja Activision neatceltu tās izstrādi un to izdotu.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *